adres:

Salvátorská 931/8
110 00 Praha 1

tel.:

+ 48 797 969 998

O firmie:

AKCENTA – SPECIALISTA OD OPERACJI DEWIZOWYCH
Specjalizują się w obsłudze transakcji walutowych: wymianie walut, płatnościach zagranicznych i transakcjach zabezpieczenia przed ryzykiem kursowym dla Klientów z wielu firm i instytucji. Dzięki maksymalnej skuteczności świadczenia usług mogą zaoferować Klientom korzystniejsze kursy wymiany i znaczne oszczędności przy realizacji płatności międzynarodowych. Klienci firmy cenią sobie również szybkość świadczenia usług, a przede wszystkim ich niezawodność i maksymalne bezpieczeństwo.

AKCENTA działa na rynkach finansowych od ponad 20 lat, obecnie w 6 krajach Europy Środkowej: w Czechach, w Polsce, w Niemczech, w Rumunii, na Słowacji i na Węgrzech.

AKCENTA ma 33 tys. klientów, dla których w 2015 r. zrealizowała transakcje walutowe o łącznej wartości 12,7 mld zł.

Celem Akcenty jest zaoferowanie każdej firmie indywidualnego rozwiązania w zakresie wymiany walut, zabezpieczenia przed ryzykiem kursowym i płatnościach zagranicznych – komfortowo, w najwyższej jakości i bez ryzyka.

Państwa firma również zasługuje na wysokiej jakości usługi finansowe po uczciwych cenach – droga do nich jest prosta. Wystarczy zadzwonić do AKVENTY i opowiedzieć o swoich potrzebach i problemach związanych z obsługą transakcji walutowych.