Metropolitan Investment to prężnie rozwijająca się spółka, która swój sukces buduje w oparciu o unikalny model biznesowy. O filozofii firmy rozmawiano podczas ostatniego Metropolitan Story, cyklicznego spotkania organizowanego dla partnerów biznesowych i klientów firmy. Wydarzenie odbyło się w Poznaniu i było połączone z degustacją win.

Ponad 70 osób uczestniczyło w minionym Metropolitan Story, który odbył się 2 października br. w Poznaniu. Goście mogli poznać bliżej Metropolitan Investment oraz najważniejsze aspekty funkcjonowania firmy, które składają się na sukces spółki.

Łukasz Włodarczyk, Prezes Zarządu Metropolitan Investment S.A. oraz Krzysztof Kiersztyn Dyrektor Regionalny Metropolitan Investment S.A., którzy opowiedzieli o historii powstania firmy, filozofii marki i pomyśle na unikalny model biznesowy. Eksperci podzielili się także swoim wieloletnim doświadczeniem w działalności na rynku inwestycyjno-nieruchomościowym.

Uczestnicy Metropolitan Story podjęli wiele interesujących tematów. Dyskutowano m.in. o tym, dlaczego obrana strategia inwestowania jest bezpieczna i skuteczna, o prognozach na rynku inwestycyjnym w 2018 r. i perspektywach na rynku nieruchomości komercyjnych w kontekście inwestora indywidualnego. Poza tym goście mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami firmy i porównywać wysokość zysków związanych z inwestowaniem w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe.

Wydarzenie miało miejsce w znanej poznańskiej restauracji i było połączone z degustacją wyjątkowych amerykańskich, francuskich i mołdawskich win. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, sprzyjającej efektywnej wymianie informacji oraz rozmowom kuluarowym. Biznesowy wieczór był także okazją do nawiązywania nowych relacji.