Meliński Minuth to zespół kreatywnych ludzi, których pasją są targi. Od 25 lat pracują na sukces swoich Klientów, oferując im kompleksową obsługę wystąpień targowych.

„Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym i angażującym przedsięwzięciem jest dla Firmy udział w branżowych targach. Dążymy więc do perfekcji w indywidualnym projektowaniu i budowaniu stoisk targowych, wiedząc, że w ostatnim dniu montażu liczą się trzy rzeczy: jakość, terminowe oddanie stoiska i efekt.

Od ćwierć wieku pracujemy na sukces nasz, a przede wszystkim naszych Klientów. Służymy im nie tylko profesjonalnymi usługami, ale też bezcennym doświadczeniem oraz fachową poradą. 90% Klientów ponownie decyduje się na skorzystanie z usług naszej firmy. Statystyki potwierdzają więc, to, że przekazywana przez nas wiedza jest cenna i pomaga odnieść sukces w trakcie wystąpień targowych.

Podsumowując lata naszej działalności mamy poczucie, iż w sposób znaczący wpłynęliśmy na rozwój branży targowej i eventowej w Polsce, stając się też jednym z liderów rynku. Jednak nie czas spocząć na laurach. Mimo wielu lat w branży wciąż nie tracimy pasji i odkrywamy na nowo to, co wydawało się, że już nie ma przed nami tajemnic. Bogate doświadczenie łączymy z młodzieńczym zapałem, co daje nam niezwykłą siłę w działaniu.

Tegoroczny jubileusz jest doskonałą okazją, by podziękować naszym Klientom i Partnerom. To dzięki Państwu istniejemy od tylu lat i wciąż jesteśmy pełni pasji w działaniu.
Wsparcie i zaufanie, którym nas obdarzacie stały się fundamentem naszych osiągnięć i pozycji, jaką dziś zajmujemy na rynku.
Dziękując za dotychczasową współpracę patrzymy w przyszłość. Chcemy wciąż wymieniać się z Państwem naszym doświadczeniem i wspólnie tworzyć piękne wspomnienia.”

Z poważaniem
Zarząd i Pracownicy Meliński Minuth