Ambasada Republiki Indonezji uprzejmie zaprasza do uczestnictwa w TARGACH TRADE EXPO INDONESIA JAKARTA, 24-28 Październik 2018.

Misja Biznesowa do Indonezji ma na celu dostarczenie informacji o możliwościach współpracy i nawiązania handlowych i inwestycyjnych kontaktów biznesowych z indonezyjskimi partnerami.

Uczestnicy misji będą mieli okazję uczestniczyć w największych targach produktów eksportowych Indonezji TRADE EXPO INDONESIA, a także nawiązać kontakty biznesowe podczas spotkań przygotowanych przez Ambasadę Republiki Indonezji we współpracy z Ministerstwem Handlu RI, oraz  Indonezyjską Izbą Przemysłowo Handlową KADIN.

DLA KOGO?

Misja w szczególności adresowana jest do importerów, producentów, dystrybutorów, sprzedawców detalicznych,  a także  firm poszukujących komponentów produkcji w takich sektorach jak:

części samochodowe, sprzęt gospodarstwa domowego, dobra konsumpcyjne, elektronika, wyroby szklane, wyroby metalowe, aluminium oraz wyroby kompozytowe, papier i produkty na bazie papieru, tekstylia i odzież, urządzenia telekomunikacyjne, wyposażenie medyczne, meble, umeblowanie, meble ogrodowe, dekoracje domu, domy pod klucz, podłogi i dachy, okna i drzwi, rzemiosło artystyczne, animacja, żywność i napoje, świeże owoce i warzywa, kawa, herbata, kakao, czekolada, przyprawy, ryby i owoce morza, składniki i przyprawy, koncentraty owocowe, sadzonki i nasiona owoców, ogrodnictwo, moda i akcesoria, biżuteria premium, zdrowie i uroda, produkty higieny osobistej, torebki i buty, kosmetyki, zioła lecznicze, sprzęt sportowy. (szczegóły w załączonej broszurce informacyjnej.

Misję gospodarczą adresujemy także do potencjalnych inwestorów i kooperantów w przemysłach strategicznych takich jak:  produkcja statków, wyposażenie militarne, wyposażenie armii i pojazdy wojskowe, produkcja samolotów, leki, uprawy i rolnictwo, sprzęt komunikacyjny, przemysł konstrukcyjny. produkty spożywcze, pośrednictwo pracy.

W związku z rosnącym zainteresowaniem  produktami rolno-spożywczymi z Polski i stopniowym uwalnianiem rynku w tym sektorze dla produktów z Polski zapraszamy także eksporterów i producentów owoców oraz produktów mleczarskich w celu nawiązania kontaktów z dystrybutorami w Indonezji.

Eksporterów innych produktów oraz usług, którzy chcieliby uczestniczyć w misji prosimy o uprzednią konsultację i ewentualne uzgodnienie formy uczestnictwa.


KONTAKT

Dalsze zapytania i zgłoszenia prosimy kierować pod adres: monika@indonesianebmassy.pl

Ze względu na indywidualny charakter większości spotkań biznesowych podczas misji liczba uczestników jest ograniczona. O udziale w misji decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o potwierdzenie udziału do 7 września 2018 r.

Uczestnicy pokrywają koszty biletu lotniczego i zakwaterowania.

Planowany wylot z Polski do Indonezji: sobota 22 październik 2018, powrót według indywidualnych potrzeb biznesowych.

O INDONEZJI

Indonezja to wiodąca, największa i prężnie rozwijająca się gospodarka ASEAN i największy liczebnie kraj Azji Południowo Wschodniej. Wzrost gospodarczy tego kraju od wielu lat utrzymuje się na stosunkowo wysokim poziomie 5,07% (2017).  Indonezja, ze względu na liczebność populacji (ponad 260 milionów),  rosnący w niej udział i wzrost siły nabywczej klasy średniej, stwarza nieograniczone możliwości. Szacuje się, że przy obecnym tempie wzorstu i rozwoju, oraz kierunkach rozwoju do roku 2030 będzie w grupie dziesięciu największych gospodarek świata. Dlatego warto już teraz zainterseować się tą szybko rozwijającą się gospodarką.