Zapraszamy do udziału i współpracy przy realizacji wyjątkowych wydarzeń pt. „Work Life Balance Day powered by Ewa Chodakowska” , które odbędą się:

  • 28.10.2017 r.  w Poznaniu

Event będzie o tyle wyjątkowy, że uświetni go swoją obecnością najbardziej rozpoznawalna i lubiana trenerka fitness w Polsce: Ewa Chodakowska!

Work Life Balance Day powered by Ewa Chodakowska
TERMIN: 28.10.2017 r. godz. 9:00-18:00

LOKALIZACJA:Międzynarodowe Tragi Poznańskie , ul. Głogowska 14, 60-101 Poznań

Work Life Balance Day powered by Ewa Chodakowska” to cykl treningów, które poprowadzi m. in. najbardziej znana w Polsce trenerka fitness – Ewa Chodakowska.
Celem wydarzenia jest promowanie życia zgodnie z zasadą Work Life Balance, której ideą jest znalezienie równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym. Równowaga ta przejawiać się powinna we wszystkich sferach funkcjonowania poprzez harmonijne ich łączenie. Ma to prowadzić do zwiększonej satysfakcji z życia szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie często zapominamy o ważnych aspektach naszego życia. Wydarzenie promuje zdrowy tryb życia zarówno w kwestii zdrowego odżywiania, konieczności relaksu, ale również podkreśla istotność aktywności fizycznej, rozwoju osobistego oraz poszukiwanie pasji poprzez odnalezienie swojego hobby. Połączenie wszystkich tych elementów prowadzi do osiągnięcia założonych sobie celów i samorealizacji, co przyczynia się do osiągnięcia sukcesów, lepszego samopoczucia oraz życia zgodnie z samym sobą.

Marlena Bączek
Event Coordinator – Kontakt z mediami

marlena.baczek@sgpgroup.eu

tel: 531-302-650

Plakat Poznań