13 września bieżącego roku ruszyła kolejna edycja Akademii Przedsiębiorcy, organizowanej przez Bank Zachodni WBK oraz Fundusz Poręczeń Kredytowych Polfund.
Akademia Przedsiębiorcy to cykl bezpłatnych prelekcji i warsztatów motywacyjno-edukacyjnych, skierowanych do polskich przedsiębiorców.
Tegoroczna, VIII już edycja, poświęcona będzie nowoczesnym technologiem wspierającym rozwój biznesu i wejście firmy na arenę międzynarodową. Uczestnicy zdobędą narzędzia, dzięki którym zdecydowanym krokiem będą mogli poruszać się ze swoją firmą w świecie wirtualnym. Program zachęca polskich przedsiębiorców do wykorzystywania potencjału Internetu i nowoczesnych technologii do promocji swojego biznesu czy świadczonych usług, pokazuje jak digital może wesprzeć rozwój firmy planującej ekspansję na rynki zagraniczne, jak drogą internetową pozyskać nowego kontrahenta i wreszcie jak sfinalizować transakcję w innej walucie.

Powodów coraz większego zainteresowania promocją firmy, przedsiębiorstwa w dobie Internetu jest po prostu jego efektywność opłacona relatywnie niewielkim kosztem promocji. Dzięki łatwym do opanowania narzędziom jakie oferują aplikacje Internetowe typu Facebook Instagram czy Skype, firma z łatwością może otworzyć się na nowe horyzonty, zwiększając swoja rozpoznawalność a docelowo poszerzając grupę klientów, w myśl

„Kieruj swoim interesem, inaczej on pokieruje Tobą”
Benjamin Franklin

„Nowoczesne technologie i nowe rynki szansą na rozwój Twojej firmy”

20 października 2016 r. godzina 09:30
IBB Andersia Hotel, Plac Andersa 3, 61-894 Poznań

Nowe rynki to nie tylko nowi kontrahenci, ale też nowe wymagania co do jakości, inne sposoby promocji czy odmienny charakter konkurencji. Tak więc warto wchodzić na zagraniczne rynki, a na pytanie „od czego zacząć?” odpowiedzą podczas konferencji eksperci. Przedsiębiorcy otrzymają praktyczne wskazówki w zakresie nowych ścieżek rozwoju i współpracy z kontrahentami zagranicznymi

Prelekcje poprowadzą specjaliści Banku Zachodniego WBK, Funduszu Poręczeń Kredytowych Polfund, partnerzy merytoryczni projektu, firma Microsoft oraz znawcy handlu zagranicznego z renomowanych firm. Olaf Osica – polski politolog, manager sektora think-tanków, doktor nauk społecznych i politycznych.

Szczegóły na www.akademia-przebdsiebiorcy.pl lub pod numerem infolinii 22 267 39 98.

zaproszenie_poznan

ap_2016_baner