Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

BIZNES MIKSER 2.0

19 marca 2018

W imieniu Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej, zapraszamy Państwa do udziału w najlepszym wydarzeniu networkingowym – BIZNES MIKSERZE 2.0 – już 19 marca w hotelu DoubleTree by Hitlon w Łodzi.

To kolejna edycja tego wydarzenia, które w roku ubiegłym zgromadziło 150 gości – reprezentantów sektora MŚP, w tym takie firmy jak: mikomax smart office, Pafana, GTR Holding, Mariański Group, Chudzik i Wspólnicy, Sii, Grupa Arche, Business Support Solution SA, Delia Cosmetics, Cushman & Wakefield, Salve Medica, czy Fast IT.

Wczesna rejestracja w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – 149 zł netto od osoby. Kwota ta będzie obowiązywała tylko do połowy lutego.

Zapraszamy na stronę wydarzenia: http://biznesmikser2018.syskonf.pl/

Ideą eventu opierającego się na znanej konwencji „speed business dating”, czyli szybkiej randki biznesowej, jest integracja biznesu, umożliwienie nawiązania nowych relacji, a co za tym idzie – rozbudowanie sieci kontaktów oraz rozwoju nowych inicjatyw biznesowych. BIZNES MIKSER daje możliwość stworzenia społeczności przedsiębiorców, w ramach której można czerpać nawzajem ze swoich doświadczeń, także z tej samej branży. Ponieważ BIZNES to RELACJE.

Fotorelacja z pierwszej edycji TUTAJ.

 

Szczegóły

Data:
19 marca 2018