Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Dyrektor Finansowy Roku

6 czerwca 2018 g. 14:30 - 17:00

Serdecznie zapraszamy do udziału w kongresie i kolacji DYREKTORÓW FINANSOWYCH 6 czerwca 2018 r. (środa), godz. 14.30, Hotel Andersia, Plac Andersa 3, Poznań.

NIEWAŻNE CZY ZARZĄDZASZ FINANSAMI MAŁEJ FIRMY CZY DUŻEGO PRZEDSIĘBIORSTWA – POKAŻ SWOJE DOKONANIA W 2017 ROKU I ZDOBĄDŹ TYTUŁ DYREKTORA FINANSOWEGO ROKU!

Od trzynastu lat osoby zarządzające finansami przedsiębiorstw w Polsce mają możliwość rywalizacji o prestiżowy tytuł – Dyrektor Finansowy Roku. Celem inicjatywy jest wyróżnienie i promowanie managerów, których cechuje profesjonalizm, etyka i skuteczność w działaniu. Kapituła nagrodzi osoby, które będąc biznesowymi wizjonerami budują wartość firmy.

Z inicjatywy Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), Centrum Idei Gospodarczo Ekonomicznych oraz grupy Euler Hermes, Kapituła Konkursu – składająca się z osób zaufania publicznego, na podstawie ankiet nadesłanych przez uczestników oraz rekomendacji, wybierze laureatów w dwóch kategoriach: „Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm” oraz „Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw”. Nadzór nad przebiegiem konkursu sprawuje firma audytorska Grant Thornton.

Z radością informujmy również, iż od kilku dni działają już profile społecznościowe projektu Dyrektor Finansowy Roku. Poniżej bezpośrednie linki:

– https://www.facebook.com/KongresDFR/

– https://twitter.com/KongresDFR

– https://www.linkedin.com/company/23016750/

Na powyższych kanałach społecznościowych, systematycznie i na bieżąco zamieszczane będą informacje na temat Kongresów oraz Konkursu. #DyrektorFinansowyRoku

 

Przypominamy, że udział w Kongresach dla dyrektorów finansowych, jest bezpłatny.

 

Agenda_DFR_2018_Poznan

Szczegóły

Data:
6 czerwca 2018
Czas:
14:30 - 17:00