Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Konferencja „CZY STAĆ NAS NA PALENIE W PRACY?”

13 listopada 2018

Cykl konferencji regionalnych Pracodawców RP oraz Narodowego Instytutu Zdrowia. Palenie szkodzi zdrowiu – to wiedzą wszyscy. Ale czy palący pracownicy szkodzą firmom, w których pracują? Jak polscy przedsiębiorcy traktują palaczy?

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej oraz Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny zapraszają do udziału w cyklu konferencji „Czy stać nas na palenie w pracy?”, które w listopadzie tego roku odbędą się w Lublinie, Bydgoszczy, Lubinie, Bogatyni oraz Poznaniu.

 

Konferencje regionalne pt. „Czy stać nas na palenie w pracy?” są organizowane w ramach programu edukacyjnego kierowanego do pracowników i przedsiębiorców dotyczącego ograniczania problemu używania wyrobów tytoniowych w zakładach pracy. Ich celem jest zwiększenie wiedzy na temat inicjatyw i działań podejmowanych przez pracodawców w tym zakresie oraz upowszechnienie wiedzy o istniejących dobrych praktykach ograniczających problem palenia w zakładach pracy, w tym:

  • pokazanie korzyści z wprowadzania miejsc wolnych od tytoniu,
  • pokazanie dobrych praktyk we wdrażaniu programów projektów promujących zdrowy styl życia bez tytoniu,
  • przedstawienie założeń programu „Firma wolna od tytoniu”
  • zachęcenie firm do wejścia do programu
  • zachęcenie do udziału w „Konkursie firma wolna od tytoniu”

Spotkania te będą miały charakter praktyczny i będą skierowane do osób w organizacjach, które wprost odpowiadają̨ za obszar zarządzania zasobami ludzkimi i za bezpieczeństwo pracy, czyli do HR-owców, specjalistów BHP, ale także członków zarządu i właścicieli.

W programie konferencji znajdą się wystąpienia ekspertów zdrowia publicznego, korporacyjnego well-being oraz zarządzania zasobami ludzkimi oraz praktycy biznesu.

Konferencje w ramach cyklu „Czy stać nas na palenie w pracy?” odbędą się:

6.11.2018 r. – Lublin, Agit Hotel

7.11.2018 r. – Bydgoszcz, hotel Holiday Inn

8.11.2018 r. – Lubin, Skarbek Oberża

9.11.2018 r. – Bogatynia, Rychło

13.11.2018 r. – Poznań, Concordia Design Program-konferencji-POZNAN_-13.11.2018

13.11.2018 Poznań

Zaproszenie_konferencje

https://pracodawcyrp.pl/wydarzenia/co-trzeba-wiedziec-o-paleniu-w-przedsiebiorstwie-cykl-konferencji-czy-stac-nas-na-palenie-w-pracy

http://firmawolnaodtytoniu.pl/2018/10/19/co-trzeba-wiedziec-o-paleniu-w-przedsiebiorstwie-cykl-konferencji-czy-stac-nas-na-palenie-w-pracy/

 

Serdecznie zapraszamy Przedstawicieli Związków oraz Firm Członkowskich do udziału w panelach dyskusyjnych konferencji.

Szczegóły

Data:
13 listopada 2018