Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Konferencja Israel HLS & Cyber Technology Day 2018

30 maja g. 09:00 - 17:00

Firma PC Service wraz z Ambasadą Izraela – zapraszają na konferencję odnośnie Cyberbezpieczeństwa – pod patronatem NASK i PSE i Polsko-Izraelskiej Izby Handlowej.

Konferencja Israel HLS & Cyber Technology Day 2018 to doskonała okazja do spotkania się z zespołem technicznym PC Service oraz polskim partnerem w dystrybucji oprogramowania Morphisec.

Zespół będzie tam cały dzień, aby poznać lokalny rynek i wyzwania, przedyskutować strategię obrony cybernetycznej i najlepsze praktyki.

Przedstawią w jaki sposób Moving Target Defense może sprawić, że zyskacie Państwo przewagę w cyber-wojnie, ale również zapewni spokojny sen Tobie i całemu działowi IT.

Morphisec Moving Target Defense

Morphisec chroni w czasie rzeczywistym i bez dodatkowej konfiguracji przed większością nowych i nieznanych typów ataków, o których ostatnio tak głośno w mediach. Moving Target Defense sprawia, że nasze komputery są odporne na nowe typy ataków, które wymykają się spod kontroli – takie jak Wannacry, Meltdown & Spectre i inne. Nowe rozwiązania, programy antywirusowe nowej generacji czy zaawansowane rozwiązania w oparciu sztuczną inteligencję czy uczenie maszynowe są ZAWSZE spóźnione w wykrywaniu.
MORPHISEC to jedyne rozwiązanie oparte na prewencji. Morphisec skuteczne uodparnia komputery na zagrożenia typu: apt, malware, ransomware, exploits.

 

Skontaktuj się, aby poznać szczegóły i harmonogramy spotkań.

dawid.nogaj@cyberexperts.pl / isaac@morphisec.com

Środa, 30 maja 2018 r. godz. 09:00-17:00

Szczegóły

Data:
30 maja
Czas:
09:00 - 17:00