Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Wystawa „Barwy kobiecości w sztuce” 07.03.2019r.

7 marca g. 18:00 - 23:30

Wystawa „Barwy kobiecości w sztuce” honoruje wyższe piękno i oddaje hołd niezwykłemu dziełu matki natury – kobiecie!


Kobieta przez życie idzie dostojnym i magicznym, tanecznym krokiem. Lekko z gracją i powabem. Ma w sobie światło, siłę, mądrość i pasję. Wdzięcznie wiruje na parkiecie życia. Od dziejów zniewala, inspirujcie, budzi zachwyt, podziw i szacunek mędrców, którzy starają się zgłębić jej tajemnicę!

Na wystawie swoją wizję kobiecości przedstawią:
Ewa Jasek
Hanna Styczynska
Krystyna Małecka
Renata Brzozowska
Dominik Jasinski
Maciej Mańkowski
Sylwester Chłodziński
Tomasz Perlicjan

Wystawa odbywa się w ramach cyklu „Mariaż sztuki z biznesem” i rozpoczyna wiosenno-letni sezon artystyczny w V.A. Gallery Poland.

Wernisaż 7 marca 2019, godzina 18.00, Sala Multiroom, Metalmex – akcesoria meblowe, ul. Wierzbowa 162, Poznań-Wysogotowo
Komisarz wystawy: Violetta Kowalczyk

ORGANIZATORZY: V.A. Gallery Poland, Metalmex – akcesoria meblowe, Stowarzyszenie Metal Merge

PARTNERZY WYDARZENIA:
Stowarzyszenie Metal Merge, Qesa

WSTĘP WOLNY!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

V.A. Gallery Poland powstała aby promować polską sztukę współczesną. Jest naturalną kontynuacją działań Stowarzyszenia Metal Merge i stworzonego z jego inicjatywy salonu kulturalnego. W ofercie Galerii znajdują się zarówno dzieła uznanych już twórców, jak i prace młodego pokolenia dopiero rozpoczynającego swoją artystyczną drogę. Więcej na stronie: http://www.va-gallery.pl/

„MARIAŻ SZTUKI Z BIZNESEM” to cykl wydarzeń artystyczno-kulturalnych zainicjowanych ponad pięć lat temu przez firmę Metalmex oraz Stowarzyszenie Metal Merge. Ideą spotkań jest stworzenie platformy łączącej dwa różne światy: sztuki i biznesu. Odbywają się one we czwartki, na wzór Czwartkowych Obiadów organizowanych przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Obecnie głównym organizatorem spotkań jest V.A. Gallery Poland.

STOWARZYSZENIE METAL MERGE powstało by wspierać działalność artystyczną i przy pomocy sztuki konsolidować środowisko biznesowe. Więcej na stronie:
http://www.violart.pl/

Szczegóły

Data:
7 marca
Czas:
18:00 - 23:30