Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Webinarium pt.: „Wielkopolskie instytucje dla wielkopolskich przedsiębiorców – różne rodzaje wsparcia”

16 września 2020 g. 10:00 - 12:00

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. wspólnie z Wielkopolską Izbą Przemysłowo – Handlową, Polską Izbą Gospodarczą Importerów, Eksporterów i Kooperacji oraz Wielkopolskim Klubem Kapitału zapraszają na bezpłatne webinarium pt.: „Wielkopolskie instytucje dla wielkopolskich przedsiębiorców – różne rodzaje wsparcia”.

Konferencja  odbędzie się 16 września 2020 r. w godzinach 10:00-12:00, na platformie ZOOM.

Celem spotkania jest przedstawienie przedsiębiorcom z województwa wielkopolskiego pełnej oferty instrumentów finansowych oferowanych przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o.

Webinarium Agenda

Prezes Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o., Pan Wojciech Marcinkiewicz, omówi wsparcie kierowane do sektora MŚP z województwa wielkopolskiego. Udział  w konferencji będzie także doskonałą okazją do zgłębienia wiedzy na temat alternatywnych metod rozwiązywania sporów gospodarczych. Temat form zrzeszania się przedsiębiorców oraz o zadaniach organizacji gospodarczych przybliży Prezydent Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Pan Wojciech Kruk. O arbitrażu i mediacji prezentację wygłosi Prezes Pracodawców RP Wielkopolska, Pan mec. Tomasz Działyński. Przekonacie się Państwo również  o tym, że ekspansja na rynki zagraniczne nie jest zarezerwowana wyłącznie dla największych graczy. O eksporcie a także o tym w jaki sposób coraz więcej firm z sektora MŚP odnosi sukcesy poza granicami kraju opowie Prezes Polskiej Izby Importerów, Eksporterów i Kooperacji, Pan Andrzej Łyko. W ramach ostatniej prelekcji czeka nas rozmowa z Panem Andrzejem Głowackim, Przewodniczącym Rady WIPH, Członkiem Zarządu Wielkopolskiego Klubu Kapitału, który wyjaśni Uczestnikom w jaki sposób uproszczona restrukturyzacja może uratować przedsiębiorstwo w dobie pandemii COVID-19.

Rejestracja na wydarzenie trwa do 14 września 2020 r. pod adresem mailowym: promocja@wfr.org.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Potwierdzenie udziału otrzymacie Państwo pocztą elektroniczną. Liczba miejsc ograniczona.

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Link logujący na webinarium zostanie przesłany do Uczestników dzień przed wydarzeniem.

 

Szczegóły

Data:
16 września 2020
Czas:
10:00 - 12:00