adres:

Mościszki 18
64-010 Krzywiń

tel.:

65 517 41 50

O firmie:

Zakłady Mięsne Agro-Handel należą do ścisłej czołówki krajowej producentów mięsa i przetworów mięsnych. Ich właścicielem jest założona w 1989 roku Agro-Handel Spółka z o. o.

Należący do firmy Zakład Mięsny w Mościszkach, gm. Krzywiń zajmuje się ubojem, rozbiorem i przetwórstwem mięsa wieprzowego i wołowego. Na supernowoczesnej linii ubojowej, o zdolności ubojowej 1200 sztuk trzody chlewnej na dobę, rocznie ubija się 280 – 300 tys. sztuk trzody chlewnej.

W zakładzie dokonuje się rozbioru przemysłowego i handlowego mięsa wieprzowego w ilości 30 tys. ton rocznie. Na bazie własnego surowca produkuje się w nim 500 ton miesięcznie wędlin, wędzonek i wyrobów wędliniarskich.

Produkty mięsne i wędliniarskie rozprowadzane są poprzez sieć własnych sklepów i hurtowni w całym kraju.

Zakłady Mięsne Agro-Handel od wielu lat ściśle współpracują z ponad 200 zakładami mięsnymi w kraju, zaopatrując je w półtusze wieprzowe i mięso w elementach. Firma zaopatruje również linie lotnicze, hotele, jednostki wojskowe, w tym NATO-wskie, stacjonujące w kraju.

Wdrożony i ściśle przestrzegany w procesie produkcyjnym system HACCP stwarza możliwości uzyskiwania produktów najwyższej jakości, co pozwala skutecznie konkurować firmie zarówno na rynku wewnętrznym jak i na rynkach zagranicznych.