adres:

ul. Jaryszki 1C
62-023 Żerniki

tel.:

61 84 18 101

O firmie:

Apator Powogaz S.A. (dawniej Fabryka Wodomierzy PoWoGaz SA) jest jednym z największych producentów wodomierzy w Polsce oraz w Europie. Mocną pozycję zawdzięcza doświadczeniu, a także profesjonalizmowi popartemu 90-letnią tradycją. Najważniejsze zadanie firmy to dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług swoim klientom na całym świecie.
Oferujemy pełen asortyment polskich wodomierzy i ciepłomierzy oraz podzielników kosztów ogrzewania. Naszą bogatą ofertę produktową uzupełniamy o usługi zdalnego odczytu, prowadzenia rozliczeń i zarządzania systemami dystrybucji wody i ciepła. Marka Apator Powogaz znana jest nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Eksport ma istotny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa, obecnie stanowi ponad 50% ogólnej sprzedaży. Sprzedajemy nasze wyroby do krajów: Europy Zachodniej i Wschodniej, Bliskiego i Dalekiego Wschodu, Afryki, obu Ameryk oraz do Australii.

Światowe trendy związane z ochroną środowiska powodują ciągłe ulepszanie oraz doskonalenie technologii w celu coraz bardziej racjonalnego gospodarowania wodą i energią. Stąd rosnące zapotrzebowanie na jeszcze dokładniejsze urządzenia pomiarowe i usługi rozliczeniowe, którym nieustannie staramy się sprostać.
Oferujemy ponad 400 różnorodnych produktów oraz rozwiązań usługowych, w tym:

  • wodomierze mieszkaniowe, domowe i przemysłowe, zarówno do wody zimnej, jak i ciepłej,
  • przepływomierze mechaniczne, elektromagnetyczne i ultradźwiękowe
  • ciepłomierze i przetworniki przepływu do ciepłomierzy,
  • podzielniki kosztów ogrzewania,
  • usługi rozliczania zużycia mediów,
  • systemy zdalnego odczytu wodomierzy i ciepłomierzy.