Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Doing Business in Germany

13 czerwca g. 16:00 - 19:00

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Doing Business in Germany”, podczas której poruszymy kluczowe kwestie związane z wejściem na rynek niemiecki i prowadzeniem tam działalności gospodarczej.

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo Handlowa wraz Centrum Współpracy Gospodarczej Hesja-Polska oraz Partnerami wydarzenia  zapraszają na konferencję

Doing Business in Germany

która odbędzie się
13.06.2024 od godz. 16.00
w Concordia Design, ul. Zwierzyniecka, Poznań

ZAREJESTRUJ SIĘ

W programie:

16.15 – Aktualny stan i perspektywy niemieckiej gospodarki – Piotr Bujak, Główny Ekonomista PKO BP
Wprowadzenie do bieżącej sytuacji ekonomicznej w Niemczech, Niemcy na tle Europy, analiza trendów makroekonomicznych oraz wpływ geopolityki na gospodarkę niemiecką.

16.45 – Polskie firmy w Niemczech: sukcesy i wyzwania – Panel dyskusyjny z udziałem polskich przedsiębiorców, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami na rynku niemieckim. Omówienie wyzwań i strategii sukcesu. W dyskusji wezmą udział:

  • Piotr Streiss, Grupa Adamietz
  • Lucyna Zaborowska-Princ, Raben
  • Wojciech Wencel, Summ-it

17.30 – Regionalne wsparcie inwestycyjne w Niemczech – Jonas Winkler, Hessen Trade & Invest Prezentacja na temat wsparcia inwestycyjnego oferowanego przez niemieckie landy, na przykładzie Hesji.

Od ok. 18.00 – Networking i koktajl
Okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych w luźnej atmosferze. Wymiana doświadczeń i pomysłów przy koktajlu.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Poznaj niemiecki rynek: Zdobądź kluczowe informacje o niemieckiej gospodarce, transformacji energetycznej i technologicznej oraz perspektywach inwestycyjnych.
  • Współpraca polsko-niemiecka: Spotkaj polskich przedsiębiorców działających już na rynku niemieckim i dowiedz się o ich doświadczeniach.
  • Ekspercka wiedza: Wysłuchaj wypowiedzi ekspertów na temat stanu gospodarki niemieckiej oraz potencjału powiązań gospodarczych między Polską a Niemcami.
  • Networking: Weź udział w sesji networkingowej z koktajlem, gdzie będziesz mieć okazję do nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Zapraszamy do udziału w konferencji i skorzystania z tej wyjątkowej okazji do poszerzenia swojej wiedzy i nawiązania wartościowych relacji biznesowych.

 

Szczegóły

Data:
13 czerwca
Czas:
16:00 - 19:00
Strona internetowa:
https://ahk.pl/pl/wydarzenia/event-details-pl/poznan-doing-business-in-germany

Organizator

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa
Telefon:
+ 48 668 648 347
Email:
egnatkowska@ahk.pl
Strona internetowa:
www.ahk.pl

Miejsce

Concordia Design
Zwierzyniecka 3
Poznań, 60-813
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.concordiadesign.pl/