Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Prezentacja możliwości inwestycyjnych Angoli (spotkanie z oficjalną delegacją z Ministerstwa Przemysłu i Handlu z Angoli)

11 lipca g. 11:00 - 13:00

Szanowni Państwo,

Wraz z Ambasadą Angoli w RP informujemy, że w związku z wizytą w Polsce oficjalnej delegacji z Ministerstwa Przemysłu i Handlu Republiki Angoli, w dniu 11 lipca o godz. 11:00 w siedzibie KIG (ul. Trębacka 4, Warszawa) organizujemy spotkanie dla inwestorów zainteresowanych rynkiem angolańskim, podczas którego zaprezentowane zostaną najnowsze możliwości i perspektywy współpracy inwestycyjnej. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

Angola to jeden z najszybciej rozwijających się krajów na świecie. Zasoby naturalne występujące w tym państwie od lat pozwalają na finansowanie dużych i nowoczesnych projektów, natomiast zauważa się też, coraz większą dynamikę wzrostu w sektorach innych niż naftowe, tj. budownictwo i turystyka, branża spożywcza i sektor usług.

Od 2015 roku rząd Angoli wprowadza reformy oraz nowe prawo mające zachęcać inwestorów z zagranicy. Rządowe środki, tzw. zachęty, są korzystne dla bezpośrednich inwestycji zagranicznych, ale mają też na celu zachęcanie do zatrudniania obywateli Angoli.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu 11 lipca (poniedziałek). Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia mailowe na adres: msasiak@kig.pl

Kontakt
Monika Sasiak
Zastępca Dyrektora
Biuro Współpracy z Zagranicą
Tel.: +48 22 630 97 23
E-mail: msasiak@kig.pl

Szczegóły

Data:
11 lipca
Czas:
11:00 - 13:00