Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie: „Zmiana warunków zatrudnienia oraz zwolnienia pracowników z przyczyn ekonomicznych”

13 grudnia 2022 g. 10:00 - 11:30

Wraz z członkiem naszej Izby – Kancelarią Prawa Pracy Szuszczyński Kamińska zapraszamy Państwa na cykl bezpłatnych spotkań stacjonarnych „O prawie HR przy porannej kawie”.

Tematem pierwszego spotkania jest: „Zmiana warunków zatrudnienia oraz zwolnienia pracowników z przyczyn ekonomicznych”

 

Podczas spotkań mec. Anna Kamińska oraz mec. Michał Szuszczyński – radcowie prawni i wspólnicy Kancelarii – podzielą się z Państwem własnymi doświadczeniami nabytymi w trakcie kilkunastu lat pracy z Klientami Kancelarii i przedstawią, od strony praktycznej, wybrane zagadnienia związane z prawem HR.


NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

DATA: 13.12.2022 r., godz. 10.00-11.30

MIEJSCE: siedziba Izby w Poznaniu, ul. Św. Marcin 24/402, IV piętro (Galeria MM).

REJESTRACJA: w celu zapisania się na spotkania prosimy o przesłanie informacji o chęci udziału w wydarzeniu wraz z nazwą reprezentowanej przez Państwa organizacji na adres: kancelaria@szuszczynski.pl.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zasady przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię, będącą administratorem danych osobowych uczestników spotkań, przedstawione są TUTAJ, a polityka prywatności dostępna jest TUTAJ. Prosimy o zapoznanie się z nimi przed rejestracją na wydarzenia.


PRELEGENCI

Anna Kamińska – radca prawny, wspólnik w SZUSZCZYŃSKI KAMIŃSKA Kancelaria Prawa Pracy.

Od kilkunastu lat zajmuje się indywidualnym oraz zbiorowym prawem pracy, doradzając polskim i zagranicznym przedsiębiorcom w ich bieżącej działalności, a także w procesach przekształceń kapitałowych.

W Kancelarii zajmuje się przede wszystkim kwestiami związanymi z polityką wynagrodzeń, ochroną danych osobowych, zatrudnianiem pracowników na stanowiskach kierowniczych i zarządczych, a także przeprowadzaniem audytów (due diligence) prawnopracowniczych. Wielokrotnie doradzała pracodawcom prowadzącym restrukturyzację zatrudnienia, obejmującą zarówno programy dobrowolnych odejść, jak i zwolnienia grupowe, a także transfery zakładu pracy na innego pracodawcę. Reprezentuje Klientów w sporach prawnopracowniczych oraz w postępowaniach sądowych przeciwko ZUS.

Prowadzi szkolenia i warsztaty z szeroko rozumianego prawa HR, a także publikuje artykuły związane z tą tematyką. Biorze udział w seminariach i konferencjach poświęconych prawnym zagadnieniom w HR, jest także stałą wykładowczynią w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.


Michała Szuszczyński – radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, wspólnik w SZUSZCZYŃSKI KAMIŃSKA Kancelaria Prawa Pracy.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa pracy na tym Uniwersytecie.

Przez ponad 10 lat pracował w jednej z największych kancelarii prawnych w Wielkopolsce, w której przez 7 lat kierował pracami Departamentu Prawa Pracy. Założyciel i wspólnik kancelarii SZUSZCZYŃSKI KAMIŃSKA Kancelaria Prawa Pracy z siedzibą w Poznaniu świadczącej usługi doradcze z zakresu prawa pracy i prawa HR dla pracodawców.

Doradza w obszarze indywidualnego oraz zbiorowego prawa pracy, specjalizując się w zagadnieniach związanych z czasem pracy, działalnością konkurencyjną oraz czynami nieuczciwej konkurencji ze strony pracowników, a także relacjami ze związkami zawodowymi.

Jest pełnomocnikiem procesowym przed sądami pracy wszystkich instancji oraz przed Sądem Najwyższym, sporządza opinie i ekspertyzy prawne z zakresu prawa pracy, prowadzi szkolenia oraz seminaria poświęcone zagadnieniom stosunku pracy.

 

www.szuszczynski.pl


Szczegóły

Data:
13 grudnia 2022
Czas:
10:00 - 11:30