Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Środowe poranki z prawem pracy i HR: „Samochody służbowe w firmie…”

12 października g. 10:00 - 11:00


Spotkanie odbędzie się w dniu 12 października br., w godz. 10.00-10.45, w formule on-line (link rejestracyjny poniżej), a jego tematyką będą „Samochody służbowe w firmie – konsekwencje podatkowe dotyczące korzystania z aut firmowych przez pracowników, współpracowników i członków zarządu.”


Prelegentem na wydarzeniu będzie mec. Anna Szkudlarek.


W celu zarejestrowania się na pierwsze bezpłatne spotkanie z cyklu „Środowe poranki z prawem HR”  wydarzenie kliknij TUTAJ.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i wymaga rejestracji z adresu z domeny służbowej. O udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają Klienci Kancelarii. Z jednej firmy zgłosić się mogą maksymalnie 2 osoby.

Kancelaria zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia (potwierdzeniem zaakceptowania zgłoszenia będzie wysłany przez Kancelarię, najpóźniej w dniu poprzedzającym wydarzenie, link umożliwiający uczestnictwo w webinarium).

Wydarzenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych kancelarii prawnych oraz firm doradczych – dziękujemy za Państwa zrozumienie.

Szczegóły

Data:
12 października
Czas:
10:00 - 11:00