Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Technologiczny networking z WIPH – dołącz do nas 18 kwietnia!

18 kwietnia g. 16:30 - 21:00

serdecznie zapraszamy na event dedykowany firmom członkowskim WIPH, który poświęcony będzie tematyce automatyzacji procesów logistycznych oraz przekraczania granic możliwości dzięki AI.


AGENDA

  • Panel dyskusyjny „Czy automatyzacja jest dla wszystkich?” z udziałem Wojciecha Kruka Prezydenta WIPH i Karoliny Tokarz Prezesa Zarządu PROMAG S.A.
  • „Jak podnieść efektywność procesów logistycznych za pomocą nowoczesnych technologii”
  • „Przekraczanie granic możliwości dzięki AI: Innowacje zmieniające oblicze branż”
  • „Wykorzystanie AI w biznesie„
  • Networking, rozmowy kuluarowe, konsultacje z doradcami z zakresu optymalizacji procesów logistycznych, oraz AI.
  • Dla chętnych: pokaz pracy nowoczesnych technologii stosowanych w logistyce.

SAVE THE DATE

18 kwietnia 2024 roku, start godzina 16:30

Centrum Techniki Magazynowej PROMAG, ul. Maya 11, Poznań


R.S.V.P.

Zaproszenie jest ważne dla 2 osób, spotkania są przygotowane z myślą o osobach zarządzających firmami czyli właścicielach firm, Prezesach, CEO, Członkach Zarządu wraz z osobami odpowiadającymi za dział logistyki i/lub marketingu.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w wydarzeniu do 11 kwietnia 2024 pod adresem: rekrutacja@wiph.pl – w mailu podając imię i nazwisko, firmę, stanowisko, mail oraz telefon .

Serdecznie zapraszamy!


PRELEGENCI

Jakub Wawrzyniak

CTO w TIDK, Microsoft MVP Data Platform, architekt rozwiązań, koordynuje i odpowiada za jakość projektów realizowanych w obszarze AI, BI, Big Data i zaawansowanej analityki.

Specjalizuje się w projektowaniu wydajnych rozwiązań analitycznych w oparciu o chmurę publiczną. Jego doświadczenie i wiedza w zakresie optymalizacji doceniana jest przez największe polskie organizacje.

Doktorant, naukowo związany z Zakładem Teorii Algorytmów i Systemów Programowania Instytutu Informatyki Politechniki Poznańskiej. W sektorze IT pracuje od ponad piętnastu lat. Projektant i twórca rozwiązań dla administracji publicznej, programista.

Posiada doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów B+R, w tym z ramienia uczelni, dla podmiotów zewnętrznych. Jego zainteresowania naukowe obejmują takie zagadnienia jak projektowanie algorytmów, analiza złożoności obliczeniowej, uczenie maszynowe, optymalizacja kombinatoryczna, czy szeregowanie zadań.

Członek Komitetów Organizacyjnych konferencji Game Industry Conference oraz Applied Data Science. Członek Polskiego Towarzystwa Badania Gier.

Bartosz Robaszkiewicz

Pasjonat nowych technologii i komunikacji IT, założyciel agencji marketingowej HypeSeekers, która skupia się na dostarczaniu wysokiej jakości leadów dla klientów, wykorzystując zaawansowane techniki takie jak social media marketing, pozycjonowanie stron internetowych oraz automatyzację procesów sprzedażowych z użyciem sztucznej inteligencji. Jako absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na kierunku Informatyka, zdobył solidne fundamenty programistyczne, które teraz wykorzystuje, aby prowadzić przedsiębiorstwa przez złożony świat cyfrowego marketingu.

Odpowiada za wdrażanie rozwiązań projektowych aplikacji webowych, w tym technologii 3D, oraz ciągłe doskonalenie strategii SEO dla przedsiębiorców z sektora MMŚP. Jego praca umożliwia firmom poprawę widoczności online oraz optymalizację procesów e-commerce.

Specjalizuje się w realizacji profesjonalnych stron WWW, zarządzaniu kampaniami e-reklamowymi, Google Ads, oraz strategii social mediów dla szerokiego spektrum klientów, szczególności dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Jego zamiłowanie do nowych technologii i sztucznej inteligencji w biznesie przekłada się na innowacyjne rozwiązania, które zwiększają efektywność i konkurencyjność firm w cyfrowej przestrzeni.

Dodatkowo, jako trener i mentor, dzieli się swoją wiedzą z zakresu e-commerce, SEO, skutecznego wykorzystania social mediów, dedykowanego e-marketingu oraz budowania zaangażowania na platformach takich jak Instagram, Facebook i YouTube. Jego szkolenia są skierowane do przedsiębiorców pragnących rozwinąć swoją obecność online i maksymalizować wyniki sprzedażowe.


 

Technologiczny Networking z WIPH
Technologiczny Networking z WIPH

Szczegóły

Data:
18 kwietnia
Czas:
16:30 - 21:00