Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„W DZIESIĄTKĘ” – 10 lat na rynku sztuki !!!

10 grudnia 2021 g. 18:00 - 20:00

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na wspólne świętowanie jubileuszu działalności V.A.Gallery Poland!

Wydarzenie „W DZIESIĄTKĘ”- to czas wspomnień, ale też idealna okazja do zapoznania się z twórczością Artystów współpracujących z naszą Galerią. To możliwość podziwiania i nabywania cudownej, polskiej sztuki w rożnych jej obliczach, przy dźwiękach muzyki i dobrym portugalskim winie. To wieczór pełen atrakcji!

 W programie

  • Wystawa zbiorowa, czynna od godziny 10.00 do 22.00, obejmująca zarówno malarstwo, rysunek, grafikę, fotografię, jak i rzeźbę.
  •  Oficjalne otwarcie wydarzenia – godzina 18.00
  •  Przeżyjmy to raz jeszcze – chwila wspomnień 18.30- 19.00
  •  Program muzyczny  19.00- 19.30 – Zarina Zaradna i Jan Adamczewski
  •  Losowanie nagród – między innymi sztabki złota o gramaturze 1 grama próby 999,9 –  ufundowanej przez firmę Att Investments
  •  Rozmowy w kuluarach i degustacja trunków prosto w portugalskiej winnicy

 

 Wernisaż 10. grudnia 2021 godzina 18.00, Sala Multiroom – Metalmex, Wysogotowo k/ Poznania, ul. Wierzbowa 162

Organizatorzy wydarzenia: Violetta Kowalczyk i Paweł Baranowski

Serdecznie zapraszamy!

 

 

V.A.Gallery Poland to idealne miejsce do podziwiania i nabywania sztuki!

 

V.A.Gallery Poland – podpoznańska galeria sztuki współczesnej, która od 2011 roku konsekwentnie realizuje misję uwrażliwiania odbiorców na polską sztukę współczesną i to zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Mając ambicję, by nie robić tego w oparciu o tradycyjne i znane powszechnie formy prezentacji artystów i ich dorobku, nieustannie poszukujemy nowych form upowszechniania sztuki. Znajduje to odzwierciedlenie w licznych inicjatywach: cykl spotkań „Mariaż sztuki z biznesem”, projekty – „Sztuka na/d/ sztuki”, #OnOff”, “Za kulisami sztuki”, „Dlaczego Einstein był łysy….”, czy też zaangażowanie w nowatorską koncepcję „Rent an Artist”.

V.A.Gallery Poland to bez wątpienia synonim kreatywności, to platforma działająca zgodnie z oczekiwaniami dzisiejszych czasów, czyli zarówno w przestrzeni realnej jaki i wirtualnej.

Na swoim koncie mamy organizację 70 znaczących wydarzeń artystycznych, większość z nich to wernisaże i wystawy, które odbywały się w naszych wnętrzach, w ramach cyklu „Mariaż sztuki z biznesem” oraz organizację siedmiu wystaw online.  Za nami też trzy aukcje, konferencja poświęcona inwestycjom alternatywnym oraz dwie edycje projektu, mającego formułę targów – „Sztuka na/d/ sztuki”.

Jak dotąd Galeria była miejscem prezentacji dla ponad 200 Artystów, co do liczby gości i  osób odwiedzających można już mówić o tysiącach. Poza rodakami, najchętniej odwiedzają nas Niemcy, ale gościliśmy też miłośników sztuki z Anglii, Portugalii, Grecji, Bułgarii Danii, Francji. W swej historii mamy setki transakcji i dziesiątki zadowolonych klientów.

W ofercie Galerii posiadamy zarówno dzieła uznanych twórców, jak i prace młodego pokolenia, należące do wielu nurtów polskiej sztuki współczesnej. Oferta Galerii to malarstwo sztalugowe, grafika, rysunek, fotografia, rzeźba, sztuka użytkowa a także nowatorskie projekty aranżacyjne.

Poza prezentacją i sprzedażą służymy również doradztwem w zakresie kreowania wnętrz i tworzenia prywatnych oraz firmowych kolekcji sztuki współczesnej. Dla nas transakcja to nie tylko sprzedaż obiektu, to chęć przekazania naszym klientom wartości bardziej uniwersalnych – miłości do piękna, stylu, trendów. Codzienne obcowanie z dziełem sztuki to ogromna przyjemność dla oczu i duszy, to budowanie własnej wrażliwości, która jest bezcennym dobrem, bowiem w sztuce tkwi nie tylko potencjał finansowy, ale również ten jakże ważny – kulturowy.

Zachęcamy Państwa zarówno do śledzenia naszych działań w sieci – na stronie i social mediach jak i do kontaktu osobistego.

Pamiętajmy – „Sztuka to jedyne piękno, które nie umiera nigdy”- Sylvain Reynard, Shadow

Violetta Kowalczyk

V.A.Gallery Poland

Wysogotowo k/Poznania ul. Wierzbowa 162

https://www.va-gallery.pl

e-mail office@vagallery.pl

 

Tel: +48 509 929 616 /   +48 511 101 200  /  +48 512 207 200

Szczegóły

Data:
10 grudnia 2021
Czas:
18:00 - 20:00

Miejsce

Metalmex, MultiRoom
Wierzbowa 162
Wysogotowo, Przeźmierowo, wielkopolskie 62-081 Polska
+ Google Map