Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Webinar: „Ameryka Łacińska, ¡Vamos ao Brasil!”

2 czerwca g. 15:00 - 17:00

Zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie z krajami Ameryki Łacińskiej! Tym razem poznamy bliżej szanse i możliwości biznesowe w największym państwie kontynentu: Brazylii!

Cykl wydarzeń „Ameryka Łacińska:¡Vamos a…” jest organizowany przez Krajową Izbę Gospodarczą, Regionalną Izbę Gospodarczą Pomorza, i Polsko – Latynoamerykańską Radę Biznesu pod patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Santander Bank.

Kiedy: 2 czerwca 2022 godz. 15:00 -17:00

Gdzie: Gdańsk Hotel Scandic oraz online

Zgłoszenia na webinar oraz agenda:
https://brokereksportowy.pl/aktualnosci-glowne/…

Kontynentalny, barwny i pełen kontrastów rynek brazylijski jest jednym z większych i najbardziej atrakcyjnych rynków światowych pod względem potencjału i struktury demograficzno-konsumenckiej. Jednocześnie jest także jednym z bardziej wymagających rynków pod względem uwarunkowań taryfowych, pozataryfowych i logistycznych, co powoduje konieczność gruntownego przygotowania firm zagranicznych do podjęcia działalności i trwania w niej. 

Podczas webinarium zaproszeni eksperci zaprezentują m.in. możliwości ww. rynków, szanse i zagrożenia, różnice prawne i taryfowe oraz kulturowe oraz narzędzia bankowego wsparcia finansowego. Poznamy także praktyczne case studies, gdzie reprezentanci polskich firm podzielą się praktycznymi doświadczeniami osiągnięcia sukcesu w tych krajach.

Szczegóły

Data:
2 czerwca
Czas:
15:00 - 17:00

Miejsce

Gdańsk, Hotel Scandic
Podwale Grodzkie 9
Gdańsk, 80-895 Poland
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.scandichotels.com/