Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WFR bezpłatna konferencja: DOING BUSINESS in Italy

28 września g. 10:00 - 13:00

Myślisz o rozwoju swojej firmy na zagranicznych rynkach? Włochy mogą okazać się intratnym miejscem międzynarodowej ekspansji. To jeden z najważniejszych partnerów handlowych Polski.


Wymiana handlowa między naszymi krajami wzrasta z roku na rok. Po I kwartale br. Włochy zajmują 5. pozycję w naszym eksporcie i 4. w imporcie. W 2021 r. polski eksport do tego kraju zwiększył się o 27% i osiągnął 13,2 mld euro.


To rynek relacyjny, stąd obecność na konferencji przedstawicieli włoskich samorządów z Emilii-Romagna i Lacjum, którzy powiedzą o możliwościach współpracy w regionach.

Mowa będzie o sztuce tworzenia udanego partnerstwa w biznesie, ale też kwestiach prawnych i finansowych wejścia na rynek włoski.

Jaka jest recepta na sukces? Na to pytanie odpowiedzą firmy, które działają we Włoszech.

Porozmawiamy między innymi o tym, jaką obrać strategię wejścia na rynek włoski, jak rozwijać tam swój biznes, jakie problemy mogą napotkać przedsiębiorcy, czy sprzedawać samodzielnie czy skorzystać z instytucji agenta handlowego, jakie branże mają największe szanse oraz jak kształtować wizerunek firmy i produktu.


Udział jest bezpłatny. Prosimy o rejestrację drogą mailową – wydarzenie@wfr.org.pl lub poprzez stronę internetową: https://bit.ly/Rejestracja_DB_IN_ITALY.

Szczegóły

Data:
28 września
Czas:
10:00 - 13:00