W obecnej sytuacji wielu pracodawców zdecydowało się na wprowadzenie w swoich firmach pracy zdalnej. Chcąc ten proces ułatwić, Google podpowiada z jakich narzędzi mogą skorzystać przedsiębiorcy i jak efektywnie zorganizować pracę zdalną.

Od czwartku ruszyły bezpłatne szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorstw w ramach programu Google Internetowe Rewolucje: praca zdalna.

  • Od czwartku w ramach specjalnego programu Google Internetowe Rewolucje: praca zdalna mali i średni przedsiębiorcy mogą wziąć udział bezpłatnych zdalnych szkoleniach dotyczących organizacji pracy zdalnej i narzędzi do prowadzenia biznesu na odległość.
  • W ramach szkolenia każdy przedsiębiorca może bezpłatnie skorzystać z indywidualnej konsultacji z doradcą Google dotyczącej organizacji pracy zdalnej, a także odbywających się 2 razy w tygodniu webinarów. Aby wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach, należy zapisać się poprzez formularz na stronie.
  • Szkolenie Google Internetowe Rewolucje w eksporcie w najbliższym czasie będą dostępne w wersji zdalnej w formie wideokonsultacji z doradcami. Na stronie internetowerewolucje.pl przedsiębiorcy będą mogą zapoznać się z pełnym nagraniem szkolenia na temat eksportu online i narzędzia Market Finder po wypełnieniu formularza.

Zachęcamy także do zapoznania się ze szczegółami na temat aktualnej oferty szkoleniowo-doradczej Google Internetowe Rewolucje TUTAJ.