Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

10 ryzyk podatkowych 2020/21

13 października g. 09:00 - 13:00

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa wspólnie z kancelarią Olesiński i Wspólnicy zapraszają wszystkich zainteresowanych na szkolenie ONLINE w dniu 13.10.2020 dotyczące ważnego tematu

10 najistotniejszych ryzyk podatkowych 2020/21. Przygotuj się na nadchodzące wyzwania.

START: 13 października (wtorek), godz. 09:00 – 13:30

Ostatnie zmiany w przepisach prawa podatkowego stanowią dla przedsiębiorców, menadżerów, działów finansowych i księgowych jedno z największych wyzwań. Część z nich generuje istotne ryzyka, nie tylko po stronie samego przedsiębiorcy, ale też bezpośrednio po stronie osób zarządzających.

Z jakimi największymi wyzwaniami będą się mierzyć przedsiębiorcy na przełomie roku 2020/21? Jakie „niuanse” zawarte w przepisach powodują, że ich stosowanie wymaga przemyślanego i skrupulatnego podejścia?

Jak zarządzić ryzykiem? W jaki sposób je zminimalizować? Jak zabezpieczyć się przed skutkami związanymi z niedochowaniem należytej staranności w rozliczeniach podatkowych?

Podczas praktycznego szkolenia on-line,na które zaprasza Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa oraz  eksperci z Olesiński & Wspólnicy odpowiedzą na te oraz na wiele innych pytań, jak również podzielą się praktycznymi doświadczeniami zdobytymi podczas kontroli podatkowych i postępowań karnoskarbowych.

Podczas szkolenia zostaną poruszone w szczególności kwestie: nowego JPK_VAT z deklaracją, zmian dotyczących warunków zastosowania 0% stawki VAT przy wewnątrzwspólnotowej dostawie towarów, nowych zasad rozliczania podatku u źródła, nowego formularza do raportowania o cenach transferowych, schematów podatkowych, konsekwencji związanych z prowadzeniem zakładu podatkowego na terenie Polski oraz wiele innych kluczowych z perspektywy przedsiębiorców zagadnień.

Szkolenie poprowadzą eksperci z Olesiński&Wspólnicy – praktycy, którzy od wielu lat wspierają polskich i zagranicznych przedsiębiorców w kwestiach związanych z rozliczeniami podatkowymi w Polsce.

Rejestracja odbywa się poprzez zgłoszenie na linku rejestracyjnym, który znajduje się TUTAJ

Koszt uczestnictwa: Firma członkowska AHK Polska (190 PLN ) + 23% VAT, Firma nieczłonkowska AHK Polska (235 PLN) + 23% VAT

Po dokonaniu zgłoszenia otrzymają Państwo automatyczne potwierdzenie a w kolejnym mailu link do transmisji.
Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim. Zapraszamy do udziału!

Beata Ausbiter-Żuk
Biuro Regionalne Wrocław
+48 501 92 23 59

bausbiter@ahk.pl

Szczegóły

Data:
13 października
Czas:
09:00 - 13:00