Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

17 Celów – V edycja Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych

17 września g. 18:00 - 20:00

Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” Jedyny w Polsce festiwal poświęcony filmom promocyjnym i reklamowym z zakresu Corporate Social Responsibility (CSR) i zrównoważonego rozwoju 


Jedyny w Polsce festiwal poświęcony filmom promocyjnym i reklamowym z zakresu Agendy 2030, Corporate Social Responsibility (CSR) i zrównoważonego rozwoju − V Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” odbędzie się 17 września 2020 roku w Poznaniu (Kino Rialto). Tytuł Festiwalu bezpośrednio nawiązuje do Agendy ONZ i zawartych w niej 17 Globalnych Celów (Sustainable Development Goals – SDGs). Festiwal ma charakter konkursu na najbardziej wartościowe filmy reklamowe i promocyjne przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych i samorządów mówiących
o społecznej odpowiedzialności w ich strukturach. Ze względu na społeczną wagę tematu udział w festiwalu jest bezpłatny zarówno dla twórców, podmioty uczestniczące w konkursie, jak i widzów. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 31 sierpnia 2020 r., natomiast 3 września ogłoszona zostanie lista zakwalifikowanych filmów.


Organizatorzy zaplanowali uroczystą, jubileuszową galę na 17 września (czwartek) i wtedy nagrodzone zostaną najlepsze filmy przygotowane przez 3 sektory: jednostki samorządu terytorialnego, przedsiębiorstwa i organizacje pozarządowe.

 

Bezpłatne wejściówki można  już rezerwować
https://app.evenea.pl/event/vfestiwal17celow/

 

Więcej informacji: www.17celow.pl
Współorganizatorem Festiwalu jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej  w Poznaniu  – Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach realizowanego projektu pn. „Tworzenie Sprawiedliwych Miast: Włączenie Agendy 2030 do polityki lokalnej (w czasach dużych ruchów migracyjnych i uchodźstwa)”.

Partnerem strategicznym jest firma doradcza El SPOCO.
Zachęcamy do wysyłania filmów na Festiwal i obecności podczas Festiwalowej Gali!

 

 

Kalendarium Festiwalu:
– do 31 sierpnia czekamy na filmy o zrównoważonym rozwoju/ prowadzimy nabór filmów,

– do 3 września ogłaszamy skład Jury, listę zakwalifikowanych filmów,

– do 10 września ogłaszamy szczegółowy scenariusz imprezy,

17 września (czwartek) – Gala Finałowa V edycji Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”(Poznań, Kino Rialto, godz. 18.00-20.00).

 

Szczegóły

Data:
17 września
Czas:
18:00 - 20:00
Strona internetowa:
17celow.pl

Miejsce

Poznań, Kino Rialto
Dąbrowskiego 38
Poznań, 60-843 Polska
+ Google Map