Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Co nowego w wynagrodzeniach, czyli o nadchodzącej jawności płac.

11 października 2023 g. 10:00 - 11:00

Wiosną 2023 r. przyjęto unijną dyrektywę ws. wyrównywania wynagrodzeń kobiet i mężczyzn. Narzędziem, które ma służyć zmniejszaniu tzw. luki płacowej, ma być ustawowo uregulowana jawność wynagrodzeń, która ma zostać wprowadzona w każdym państwie członkowskim.


Jakie najważniejsze zmiany czekają polskich pracodawców i na co działy HR powinny zacząć się przygotowywać?

Przedstawimy nowe wymagania dotyczące ogłoszeń o pracę i rozmów rekrutacyjnych, nowe uprawnienia pracowników w zakresie uzyskiwania informacji o wynagrodzeniach w firmie oraz o sytuacji prawnej tzw. „większych” pracodawców. Już dzisiaj planując procesy HRowe w 2024 roku warto bowiem wziąć pod uwagę nowości, jakie pojawią się w najbliższym czasie.


Rejestracja

11.10.2023, środa w godzinach 10:00-10:45

Szkolenie przeprowadzone zostanie w formule online za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Po kliknięciu przycisku „Zapisz się!” zostaną Państwo przeniesieni na stronę webinarium, która umożliwi rejestrację uczestników.

 


Prelegenci

Anna KamińskaAnna Kamińska – wspólnik / radca prawny


Zasady uczestnictwa

Zasady przetwarzania danych osobowych przez Kancelarię będącą administratorem danych osobowych uczestników webinarium przedstawione są TUTAJ, a polityka prywatności dostępna jest TUTAJ. Prosimy o zapoznanie się z nimi przed rejestracją na wydarzenie.

Do udziału zapraszamy osoby odpowiedzialne za rozwój HR w firmach, pracujące w działach kadr i płac, osoby zarządzające oraz właścicieli firm.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i wymaga rejestracji z adresu z domeny służbowej. O udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają Klienci Kancelarii. Kancelaria zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia (potwierdzeniem zaakceptowania zgłoszenia będzie wysłany przez Kancelarię, najpóźniej w dniu poprzedzającym wydarzenie, link umożliwiający uczestnictwo w webinarium).

Wydarzenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych kancelarii prawnych oraz firm konkurencyjnych i doradczych – dziękujemy za Państwa zrozumienie.


Szczegóły

Data:
11 października 2023
Czas:
10:00 - 11:00