Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Firmy Jutra: Jak zwiększyć skuteczność reklam internetowych?

27 września g. 10:30 - 12:00

Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa, Google, Polski Fundusz Rozwoju i Chmura Krajowa zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie którego dowiesz się jak stworzyć skuteczną reklamę internetową.


DATA: 27 września 2022 roku, w godzinach 10:30-12:00
MIEJSCE: formuła on-line, link zostanie przesłany do zarejestrowanych osób na dzień przed spotkaniem
REJESTRACJA → zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@wiph.pl
WAŻNE: Aby rejestracja przebiegła pomyślnie, w
temacie wiadomości prosimy wpisać „szkolenie Firmy Jutra” oraz podać następujące informacje: imię i nazwisko, stanowisko, firma, telefon, adres e-mail do kontaktu.

W trakcie spotkania ekspert opowie:
✔ jaki jest cel reklam;
✔ jakie wyróżniamy formaty reklam;
✔ co decyduje o skuteczności reklamy;
✔ jak analizować skuteczność reklam;
✔ z jakich elementów składa się idealna reklama;
✔ na czym polegają kampanie inteligentne – czym są i gdzie możesz je spotkać.

📚 Dla kogo jest to szkolenie?
Szkolenie jest przeznaczone dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć sprzedaż produktów lub usług przez internet. Dowiesz się, jak rozpocząć swoją przygodę z reklamą w internecie, aby przyniosła ona zamierzony skutek.

🏅 Co zyskujesz?
W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć sprzedaż za pośrednictwem internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Kamila Gąsior – Trener marketingu, Doradca Google w programie Firmy Jutra
Zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Prowadzi w tym zakresie szkolenia, warsztaty oraz konsultacje indywidualne dla przedsiębiorców.
Przez 4 lata wspierała polskich przedsiębiorców, jako doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Bogate doświadczenie zdobyła również na swoich poprzednich stanowiskach w agencjach marketingowych – m.in. w działach SoMe, PR, czy w dziale eventowym. Absolwentka szkoły performance marketingu Marketing Masters. Dzięki swojej pasji i zamiłowaniu do pracy z ludźmi pomaga małym i średnim przedsiębiorcom w tworzeniu strategii marketingowych a także doradza w zakresie narzędzi marketingu online. Obecnie doradczyni w programie Firmy Jutra.

Szczegóły

Data:
27 września
Czas:
10:30 - 12:00