Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konkurs o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”

14 kwietnia 2023

Rozpoczyna się kolejna edycja konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Najlepsze firmy w regionie mogą zdobyć prestiżowy tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Do jubileuszowej, XX edycji konkursu, którego organizatorem jest powiat poznański, zapraszamy średnie, małe i mikroprzedsiębiorstwa oraz start-upy z terenu Metropolii Poznań (miasta Poznania, powiatu poznańskiego oraz gmin Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem).


Udział w konkursie jest bezpłatny, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Startujących oceni partner merytoryczny, spółka Grant Thornton Polska, a pod uwagę będą brane przedsiębiorczość, rzetelność, sukcesy na rynku, działalność społeczna, a także ciekawa oferta firmy.


Wnioski wraz z załącznikami należy przesyłać do 14 kwietnia 2023 na adres: Starostwo Powiatowe w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, 60-509 Poznań w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Konkurs o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”.


Jest także możliwość przekazania dokumentów drogą mailową na lidermsp@powiat.poznan.pl z wyjątkiem „Oświadczenia kandydata do tytułu Poznański Lider Przedsiębiorczości”. Musi ono zawierać oryginalny podpis osoby uprawnionej, dlatego trzeba przesłać je pocztą tradycyjną lub za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 61 84 18 826 oraz na stronie https://pfpp.com.pl/136-lidermsp/poznanski-lider-przedsiebiorczosci/3637-xx-edycja-konkursu-o-tytul-poznanskiego-lidera-przedsiebiorczosci.html


Szczegóły

Data:
14 kwietnia 2023