Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zatrudnienie cudzoziemców w Polsce – rewolucyjne zmiany w roku 2023

19 października 2023 g. 09:00 - 14:00

Rok 2023 przyniósł wiele zmian w obszarze zatrudnienia cudzoziemców. Aby ułatwić Państwu odnalezienie się w gąszczu przepisów…


… oraz weryfikację dotychczasowych działań w tym zakresie, zapraszamy na szkolenie poświęcone tematyce zatrudnienia cudzoziemców w Polsce.

Podczas szkolenia zostaną poruszone zagadnienia dotyczące m.in.:

  • prawa do legalnego pobytu i pracy w kontekście odwołania stanu zagrożenia epidemicznego w związku z COVID-19 – czyli „audyt” legalności zatrudnienia w firmie;
  • nowelizacji specustawy wojennej w kontekście pobytu i pracy obywateli Ukrainy w Polsce;
  • procedury legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców – praca w Polsce oraz praca za granicą – wybór właściwych procedur, zasady przygotowywania dokumentów związanych z pobytem oraz dostępem cudzoziemców do rynku pracy;
  • założeń nowej ustawy o zatrudnianiu cudzoziemców.

Rejestracja

Szkolenie odbędzie się 19 października 2023 r., w godzinach 09.00 –14.00, w formule online. Na szkolenie mogą się Państwo zarejestrować tutaj.

Cena za udział w szkoleniu wynosi 550 zł brutto. Po dokonaniu przez Państwa zgłoszenia na szkolenie otrzymają Państwo fakturę pro-forma, której opłacenie do 17 października 2023 r. jest warunkiem uczestnictwa w szkoleniu.

 


Prelegenci

Łukasz Żak Łukasz Żak

Szkolenie poprowadzi Łukasz Żak – prawnik, of counsel w Kancelarii Prawa Pracy Szuszczyński Kamińska, który od ponad 15 lat specjalizuje się w zagadnieniach związanych z mobilnością międzynarodową pracowników, transgranicznym świadczeniem usług oraz delegowaniem pracowników do krajów UE/EOG i destynacji pozaeuropejskich. Łukasz wspiera Klientów Kancelarii w przygotowaniu oraz realizacji bezpiecznych modeli zatrudnienia cudzoziemców, a także w obszarze delegowania pracowników za granicę, w tym w zakresie procedur administracyjnych, warunków pracy, wynagrodzenia za pracę oraz wybranych aspektów podatkowych i ubezpieczeń społecznych.


Zasady uczestnictwa

Do udziału zapraszamy osoby odpowiedzialne za rozwój HR w firmach, pracujące w działach kadr i płac, osoby zarządzające oraz właścicieli firm.

O udziale w webinarium decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają Klienci Kancelarii. Kancelaria zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia (potwierdzeniem zaakceptowania zgłoszenia będzie wysłany przez Kancelarię, najpóźniej w dniu poprzedzającym wydarzenie, link umożliwiający uczestnictwo w webinarium).

Wydarzenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych kancelarii prawnych oraz firm konkurencyjnych i doradczych – dziękujemy za Państwa zrozumienie.


 

Szczegóły

Data:
19 października 2023
Czas:
09:00 - 14:00