Mamy przyjemność przedstawić nowego partnera Izby, Warta Poznań – to jak zapewne Państwo wiecie, najstarszy, istniejący klub piłkarski w stolicy Wielkopolski i jeden z najstarszych w kraju.

Dwa mistrzostwa Polski (1929 i 1947 rok), pięć tytułów wicemistrza kraju i siedem sezonów zakończonych na trzecim stopniu podium w Ekstraklasie daje Warcie Poznań miejsce w pierwszej dziesiątce najbardziej utytułowanych polskich klubów.

Pamiętając o swojej pięknej historii i pielęgnując ją, Warta Poznań tworzy jednocześnie swój nowy wizerunek. W opublikowanym „Planie Rozwoju 2020-23” określa się jako klub zaangażowany społecznie, walczący z wykluczeniem, i dbający o potrzeby seniorów, dzieci i osób z niepełnosprawnościami. Tradycyjny przydomek „Zieloni” jest z kolei wyzwaniem do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

#WARTO dać się poznać → https://youtu.be/XIyshv3r3l8

Plan_Rozwoju_Warta_Poznan_2020_2023

Warta Poznań jest otwarta na współpracę we wszystkich obszarach w tym społecznych, o których p. Jarosław Żubka – Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji – mówi w załączonym zwiastunie działalności Warty.