Dostrzegając dotykający większość przedsiębiorców problem braku rąk do pracy, Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa powołała Agencję Zatrudnienia i Pośrednictwa Pracy.

Celem działania powołanej przy Izbie Agencji jest wsparcie przedsiębiorstw w legalnym zatrudnianiu sprawdzonych i wykwalifikowanych pracowników z Ukrainy i Białorusi.

Dzięki zbudowanym przez nas relacjom i współpracy z lokalnymi instytucjami mamy możliwość znalezienia i zatrudnienia dla Państwa pracowników o określonym wykształceniu, wiedzy i doświadczeniu.

W zależności od Państwa potrzeb i preferencji Agencja Zatrudnienia i Pośrednictwa Pracy przy Izbie może zarówno pośredniczyć w procesie rekrutacyjnym, jak i zatrudniać dla Państwa pracowników jako agencja pracy tymczasowej.


W ramach procesu rekrutacyjnego:

  • zamieścimy dla Państwa odpowiednie ogłoszenia w lokalnych mediach i znajdziemy pracowników w zbudowanej przez nas bazie,
  • sprawdzimy dla Państwa kompetencje wybranych kandydatów oraz telekonferencyjnie zorganizujemy rozmowę kwalifikacyjną w towarzystwie tłumacza,
  • jeśli zdecydujecie się Państwo na zatrudnienie wskazanych przez nas kandydatów, wypełnimy za Państwa kwestie formalno-prawne związane z legalnym zatrudnieniem obywateli z Ukrainy i Białorusi,
  • zabezpieczymy również interesy Państwa i pracowników związane z przygotowaniem dokumentacji niezbędnej podczas kontroli,
  • jeśli rekomendowana przez nas osoba nie będzie posiadała deklarowanych kwalifikacji, bezpłatnie ponowimy dla Państwa proces rekrutacji.

Jeśli nie chcecie Państwo zatrudniać pracowników bezpośrednio w swoich firmach, możemy świadczyć dla Państwa usługę wynajmu pracowników. Po procesie rekrutacji bierzemy wówczas na siebie wszelkie formalności związane z rozliczaniem i legalnym zatrudnianiem pracowników. Przejmujemy również sprawy organizacyjne, takie jak znalezienie zakwaterowania czy naukę języka polskiego.

W miejsce stosu dokumentów z urzędów, dostajecie Państwo wówczas jedną fakturę.


KONTAKT

Wszelkich informacji dotyczących Agencji udzieli Państwu:

Marcin Fabiś
Dyrektor handlowy
mail: m.fabis@wiph.pl
tel.: 61 3071356

http://agencjapracy.wiph.pl/