W dzisiejszym odcinku „Okiem Kruka” rozmowa Pana Wojciecha Kruka z Panem Andrzejem Melińskim, Prezesem Firmy Meliński Minuth.

Większość z nas chociaż raz w życiu uczestniczyła w targach wystawienniczych. Podziwiamy i interesujemy się eksponowanymi produktami, ale tylko niektórzy z nas zwracają uwagę na wyjątkowość i oryginalność stoisk targowych. Bez nich produkty nie mają takiego blasku. To dzięki zaprojektowanym i doskonale wykonanym konstrukcjom wystawienniczym produkt nabiera w oczach efektu „WOW”. W dzisiejszej rozmowie z Prezesem Andrzejem Melińskim, dowiecie się Państwo więcej na temat targów od kuchni, początków firmy oraz zasad panujących w branży wystawienniczej.

Firma Meliński Minuth powstała w 1993 roku, początkowo tworząc spółkę z niemiecką firmą Minuth, posiadającą ponad stuletnią tradycję. Współpraca na polsko-niemieckiej linii Meliński – Minuth stanowi genezę nazwy spółki, zaś wieloletnia kooperacja pozwoliła zdobyć wiedzę o najbardziej rozwiniętym rynku targowym w Europie oraz przenieś ją na praktyczną działalność w Polsce. Firma oferuje nie tylko profesjonalne usługi, takie jak: projektowanie i budowa stoisk targowych, ale przede wszystkim doświadczenie oraz wsparcie ze strony ekspertów.

Link do rozmowy: https://okiemkruka.telewizjastk.pl/czytaj/okiem-kruka32