adres:

ul. Kochanowskiego 24/1
60-846 Poznań

tel.:

61 816 27 81

O firmie:

Tworzymy profesjonalny zespół biegłych rewidentów, którzy swoje doświadczenie nabywali w trakcie wieloletniej pracy w branży audytorskiej, a także pełniąc funkcje dyrektorów finansowych i kierowników jednostek.

Oferujemy usługi na najwyższym, międzynarodowym poziomie, z uwzględnieniem potrzeb oraz dążeń naszych Klientów. Zakres naszej oferty odpowiada wiedzy oraz doświadczeniu ekspertów 4AUDYT, którzy udzielą Państwu wsparcia w realizacji wszelkich przedsięwzięć biznesowych.

Jako 4AUDYT należymy do TGS Global, międzynarodowej sieci zrzeszającej niezależne firmy audytorskie i prawnicze. Znajdujemy się również w gronie Firm Partnerskich GPW dla MSP.

Posiadamy bogate doświadczenie w badaniu jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych podmiotów prowadzących działalność w różnych formach i reprezentujących różne branże. Wiedzę zdobywaliśmy również prowadząc projekty związane z restrukturyzacją przedsiębiorstw-zarówno w sferze ekonomicznej, prawnej, jak i kadrowej oraz organizacyjnej. Posiadamy kompetencje z zakresu wszelkich usług audytorskich – w tym w szczególności upubliczniania spółek na GPW i rynku alternatywnym NewConnect.

folder informacyjny 4 audyt