Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa – jako Partner Strategiczny – zaprasza do zapoznania się z prezentacją cyklicznych eventów MetaMixer. MetaMixer to wrota do świata Web 3.0., a misją organizatorów jest wdrażanie artystów, inwestorów i specjalistów IT w świat i możliwości jakie dają NFT, Metaverse, DAO oraz blockchain.


Organizatorzy cyklu #MetaMixer, po sukcesie jaki odniosło pierwsze spotkanie, otworzyli możliwość partycypacji nowych sponsorów, partnerów i współpracowników. Ich celem jest zbudowanie społeczności zainteresowanej kreacją w Blockchain, mieszając przy tym artystów, sektor IT oraz świat biznesu.


Relację video ze spotkania #MetaMixer, które odbyło się w czerwcu znajdziecie Państwo tutaj → https://www.youtube.com/watch?v=0-JGT6mkST8.


Najbliższy #MetaMixer odbędzie się 21 września w Tamie. Kolejny natomiast jest zaplanowany na 13 października w ENStudio. Wkrótce więcej informacji.


Więcej informacji wraz z pakietami sponsorskimi znajdą Państwo w załączonej prezentacji → MetaMixer – prezentacja dla sponsorów eventów