Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa zdobyła nową silną reprezentację. Niezwykle doświadczoną, mądrą i… piękną.

Mamy przyjemność poinformować o nowej inicjatywie, zapoczątkowanej przez członkinie naszej Izby – Klub Kobiet Biznesu. Kobiety stojące na czele firm nawiązały bliższą współpracę w celu promowania wizerunku kobiety w biznesie, jak również wspierania kobiecej przedsiębiorczości czy budowania dobrych relacji i przestrzeni do wymiany swoich doświadczeń. Pierwsze spotkanie było pełne nowych pomysłów, inspiracji i lepszego poznania prowadzonych przez Panie firm. Poruszonych zostało wiele wątków biznesowych, między innymi spostrzeżenia na temat walki z pandemią i jej wpływu na biznes. Powstał już pomysł na kolejne 4 spotkania!

Wspólne zaangażowanie do tworzenia Klubu będzie kluczem do jego sukcesu, a mając na pokładzie niesamowicie aktywne kobiety z ogromnym doświadczeniem w składzie, wręcz nie może się nie udać. mówi pomysłodawczyni Małgorzata Machynia, Prezes Zarządu WOO AGENCY.

Stworzenie środowiska na tym samym poziomie zarządczym, w którym przedstawicielki wielu różnych branż mogą od siebie wzajemnie czerpać wiedzę, stanowi wyjątkową wartość Klubu. Wspólnie wierzymy, że Klub Kobiet Biznesu wraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową, wykorzysta ten potencjał do realizacji celów Izby i wspierania polskiej przedsiębiorczości.

Spotkania Klubu Kobiet Biznesu będą odbywały się raz w miesiącu, w każdą pierwszą środę miesiąca, w siedzibie Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Już 9 września kolejne spotkanie i pierwszy poważny temat do poruszenia – „Rynek pracy w Polsce – najnowsze raporty i analizy”.

Bardzo dziękujemy wszystkim Paniom za uczestnictwo w spotkaniu i do zobaczenia zaraz po wakacyjnym wypoczynku.