Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bezpłatne webinarium o wsparciu wodoru

13 kwietnia 2023 g. 13:00 - 15:00

Gospodarka wodorowa jest jednym z najważniejszych elementów transformacji energetycznej, która ma na celu ograniczenie emisji gazów cieplarnianych i walkę ze zmianami klimatycznymi. Wodorowy nośnik energii może być stosowany w wielu sektorach gospodarki, w tym w transporcie, przemyśle i energetyce.

W Polsce również rozwijają się inwestycje związane z gospodarką wodorową, a wraz z nimi pojawiają się możliwości dofinansowania takich projektów. W imieniu METROPOLIS zapraszamy na bezpłatne webinarium na temat programów wsparcia dostępnych dla przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem tej branży. Omówimy także, na co należy zwrócić uwagę przy aplikowaniu o dotacje na projekty wodorowe.

 

Webinarium odbędzie się 13 kwietnia o 13:00 na platformie Microsoft Teams.

Poprowadzi je Paulina Walczak – Absolwentka wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Od 11 lat związana z firmą METROPOLIS, gdzie jako Doradca ds. Finansowania Inwestycji pomaga przedsiębiorcom w pozyskiwaniu dodatkowych funduszy na ich inwestycje. Koordynuje głównie projekty z dziedziny energetyki, ochrony środowiska oraz przetwórstwa rolniczego. Chętnie wspiera także przedsiębiorstwa MŚP w realizacji projektów badawczych oraz wdrażających innowacyjne rozwiązania technologiczne czy produktowe. Jej celem jest nie tylko znalezienie najlepszego źródła wsparcia projektu oraz pozyskanie dofinansowania, ale także przeprowadzenie Klienta przez cały proces realizacji inwestycji aż do jej zakończenia.

 

Zapraszamy do rejestracji pod linkiem: https://metropolisdg.pl/webinar/pl/home

 

Szczegóły

Data:
13 kwietnia 2023
Czas:
13:00 - 15:00