Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Seminarium nt. rynku kanadyjskiego, Poznań, UMWW, 27 lutego 2018 r.

27 lutego 2018 g. 10:00 - 14:00

Zapraszamy na Seminarium pt. POTENCJAŁ I SZANSE ROZWOJU NA RYNKU KANADYJSKIM, które odbędzie się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, w dniu 27 lutego 2018 r.  Seminarium skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu zainteresowanych współpracą gospodarczą z partnerami kanadyjskimi.

W programie znajdą Państwo wystąpienia przedstawicieli Ambasady Kanady w Warszawie, poświęcone charakterystyce bieżącej współpracy gospodarczej polsko-kanadyjskiej, aspektom prawnym działalności, w kontekście obowiązującej  Kompleksowej  Umowy  Gospodarczo-Handlowej UE – Kanada. Ponadto, zaprezentowane zostaną kwestie logistyczne eksportu do Kanady czy też kontekst kulturowy w biznesie. Przedstawiciele polskich Ministerstw, tj. Technologii i Przedsiębiorczości, Finansów oraz Rolnictwa i Rozwoju Wsi  przedstawią zagadnienia związane z nowymi możliwościami wynikającymi z Umowy CETA, reguły pochodzenia towarów, czy wreszcie znaczenie w/w umowy z punktu widzenia handlu rolno-spożywczego Polska-Kanada.

Seminarium organizowane jest we współpracy z Radcą Handlowym Ambasady Kanady w Warszawie oraz przy udziale Ministerstw, tj. Technologii i Przedsiębiorczości, Finansów oraz Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Organizatorzy przewidują tłumaczenie.

Uprzejmie prosimy o przesłanie e-maila ze zgłoszeniem na adres coie@umww.pl w terminie do 22 lutego br.

PROGRAM Seminarium nt. rynku kanadyjskiego 27 lutego 2018

Szczegóły

Data:
27 lutego 2018
Czas:
10:00 - 14:00