Szanowni Państwo,

w ramach realizacji Programu Promocji sektora zielonych technologii, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przygotowuje się do wydania anglojęzycznego raportu na temat ww. branży.

Celem raportu będzie prezentacja polskiego sektora zielonych technologii (oferty produktów i usług, trendów oraz innowacyjnych rozwiązań) oraz jego możliwości eksportowych.

Raport, wraz z katalogiem firm, dostępny w wersji elektronicznej, będzie promowany na międzynarodowych wydarzeniach targowych i konferencyjnych, a także wśród zagranicznych instytucji otoczenia biznesu i organizacji branżowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie polskie firmy działające w tej branży do zamieszczenia swojej wizytówki w katalogu. Zamieszczenie wizytówki firmy w publikacji jest bezpłatne.

W tym celu do 12 kwietnia 2024 r. należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Uprzejmie prosimy o przekazanie informacji o tej możliwości promocji do współpracujących z Państwem firm.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie https://www.parp.gov.pl/component/site/site/dopisz-sie-do-katalogu-promujacego-polska-branze-zielonych-technologii.