Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Work Life Balance Day – wydarzenie w Poznaniu!

28 października 2017

Zapraszamy do współpracy przy realizacji wyjątkowych wydarzeń pt. „Work Life Balance Day powered by Ewa Chodakowska” , które odbędą się w dwóch miastach:

  • 30.09.2017 r. Częstochowa
  • 28.10.2017 r. Poznań

Event będzie o tyle wyjątkowy, że uświetni go swoją obecnością najbardziej rozpoznawalna i lubiana trenerka fitness w Polsce: Ewa Chodakowska!

Work Life Balance Day powered by Ewa Chodakowska
28.10.2017 r. godz. 9:00-18:00
Międzynarodowe Tragi Poznańskie
ul. Głogowska 14, 60-101 Poznań
„Work Life Balance Day powered by Ewa Chodakowska” to cykl treningów, które poprowadzi m. in. najbardziej znana w Polsce trenerka fitness – Ewa Chodakowska. Celem wydarzenia jest promowanie życia zgodnie z zasadą Work Life Balance, której ideą jest znalezienie równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym. Równowaga ta przejawiać się powinna we wszystkich sferach funkcjonowania poprzez harmonijne ich łączenie. Ma to prowadzić do zwiększonej satysfakcji z życia szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie często zapominamy o ważnych aspektach naszego życia. Wydarzenie promuje zdrowy tryb życia zarówno w kwestii zdrowego odżywiania, konieczności relaksu, ale również podkreśla istotność aktywności fizycznej, rozwoju osobistego oraz poszukiwanie pasji poprzez odnalezienie swojego hobby. Połączenie wszystkich tych elementów prowadzi do osiągnięcia założonych sobie celów i samorealizacji, co przyczynia się do osiągnięcia sukcesów, lepszego samopoczucia oraz życia zgodnie z samym sobą

Każde z wydarzeń będzie podzielone na dwie części:

  • trening z Ewą Chodakowską, w którym weźmie udział ok. 400 uczestników oraz
  • targi promujące Work Life Balance – w strefie wystawienniczej swoje produkty i usługi będzie mogło zaprezentować około 30 wystawców.

Część wystawiennicza została podzielona na 4 obszary tematyczne:

  • hobby
  • healthy food
  • fitness
  • spa&wellness

Obszary tematyczne targów nie zostały wybrane przypadkowo. Pragniemy, zachęcić jak największą liczbę uczestników do ich odwiedzenia. Oferta wydarzenia trafi do około 500 000 odbiorców.
Pierwsza edycja targów została zaplanowana w dwóch miastach: Częstochowa i Poznań.
Zainteresowane firmy zapraszamy do współpracy! Ilość miejsc ograniczona!

Marlena Bączek
Event Coordinator – Kontakt z mediami

marlena.baczek@sgpgroup.eu

tel: 531-302-650

Plakat Poznań

Szczegóły

Data:
28 października 2017