„Jesteśmy AKCENTA – SPECIALISTA OD OPERACJI DEWIZOWYCH”

O firmie:
Specjalizujemy się w obsłudze transakcji walutowych:wymianie walut, płatnościach zagranicznych i transakcjach zabezpieczenia przed ryzykiem kursowym dla Klientów z wielu firm i instytucji. Dzięki maksymalnej skuteczności świadczenia usług możemy zaoferować naszym Klientom korzystniejsze kursy wymiany i znaczne oszczędności przy realizacji płatności międzynarodowych. Nasi Klienci cenią sobie również szybkość świadczenia naszych usług, a przede wszystkim ich niezawodność i maksymalne bezpieczeństwo.
AKCENTA działa na rynkach finansowych od ponad 20 lat, obecnie w 6 krajach Europy Środkowej: w Czechach, w Polsce, w Niemczech, w Rumunii, na Słowacji i na Węgrzech.
AKCENTA ma 33 tys. klientów, dla których w 2017 r. zrealizowała transakcje walutowe o łącznej wartości 12,7 mld zł. Państwa firma również zasługuje na wysokiej jakości usługi finansowe po uczciwych cenach – droga do nich jest prosta. Wystarczy do nas zadzwonić i opowiedzieć o swoich potrzebach i problemach związanych z obsługą transakcji walutowych.

Zapraszamy do kontaktu z p. Andrzejem Kowalik +48 797 969 998
Akcenta broszura