Jak co roku, zachęcamy przedsiębiorców, samorządy i organizacje pozarządowe do udziału w konkursie filmów odpowiedzialnych w ramach festiwalu „17 Celów”!

„17 celów” to bezpłatny konkurs poświęcony filmom promocyjnym i reklamowym z zakresu Agendy 2030, Corporate Social Responsibility (CSR) i zrównoważonego rozwoju − VI Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” odbędzie się w dniach 17-24 września 2021 roku w Poznaniu (formuła hybrydowa,  finał w Kinie Rialto). Tytuł Festiwalu bezpośrednio nawiązuje do Agendy ONZ i zawartych w niej 17 Globalnych Celów (Sustainable Development Goals – SDGs).

Festiwal ma charakter konkursu na najbardziej wartościowe krótkie filmy (do 5 minut) reklamowe i promocyjne przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych i samorządów mówiących o społecznej odpowiedzialności w ich strukturach. Ze względu na społeczną wagę tematu udział  w festiwalu jest bezpłatny zarówno dla twórców, podmiotów uczestniczących w konkursie, jak i widzów.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 31  sierpnia 2021 r., natomiast 2 września ogłoszona zostanie lista zakwalifikowanych filmów.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszenia filmu znajdującą się na stronie Festiwalu: www.17celow.pl.

Szczegółowy scenariusz imprezy opublikujemy 1 września 2021 roku.

Więcej informacji: www.17celow.pl
Zachęcamy do wysyłania filmów na Festiwal i obecności podczas Festiwalowej Gali!

O tym jak wyglądał Festiwal w 2020 roku można zobaczyć tutaj: https://telewizjastk.pl/wiadomosci/czytaj/zlota-tarcza-dla-swarzedza