Chcielibyśmy dzisiaj przybliżyć Państwu działalność jednej z naszych firm członkowskich, współpracującej z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową już od 10 lat.

METALMEX to firma handlowo-usługowa oferująca szeroką gamę akcesoriów do produkcji mebli i aranżacji wnętrz oraz świadcząca usługi z zakresu obróbki płyt i blatów. Z racji posiadania własnej Galerii Sztuki – V.A.Gallery Poland – dodatkowo uzupełnia projekty dedykowane branży wnętrzarskiej i architekturze krajobrazu. To jedyna firmą w Wielkopolsce, a pewnie i w Polsce, gdzie w jednym miejscu i na co dzień można nabyć towar lub usługę, zdobyć wiedzę i poznać najciekawsze rozwiązania dedykowane branży, nawiązać kontakty biznesowe oraz zwiedzić stałą i czasową ekspozycję sztuki współczesnej.

Misją Metalmexu jest nie tylko sprzedaż produktów, firma stara się przekazać swoim klientom wartości bardziej uniwersalne; miłość do stylu, wygody, nowe trendy.

W ostatnim czasie firma poszerzyła swoją ofertę o profesjonalną usługę aranżacji wnętrz, która kompleksowo obejmuje konsultacje projektowe, dobór materiałów oraz montaż mebli.

 

Dzięki zaangażowaniu Pani Prezes, Violetty Kowalczyk zrealizowano wiele projektów dedykowanych designowi: ”OnOff”- który z jednej strony stanowi panel dyskusyjny o designie i trendach w projektowaniu, z drugiej to miejsce propagowania, współfinansowania i wdrażania ciekawych projektów. ….. Ostatni z projektów – #Dizart22…..
METALMEX od lat jest też zwolennikiem integracji, kooperacji i powiązań sieciowych, między innymi w 2011 roku zainicjował powstanie Wielkopolskiego Klastra Mebel Design, stając się jego liderem.

Wizytówka firmy