1 miesiąc, 9 edycji, ponad 121 wystawców, 38 tys osób zaangażowanych – tak wyglądała ostatnia edycja targów pracy, praktyk i staży tworzonych przez studentów dla studentów i absolwentów – Dni Kariery®.

Już przez 27 lat międzynarodowa organizacja młodych ludzi AIESEC tworzy platformę łączącą świat biznesu ze światem studentów, wspierając 8. Cel Zrównoważonego Rozwoju ONZ – wzrost gospodarczy i godna praca.

Targi są wyjątkową możliwością realizacji działań wpisanych się w strategię employer brandingową firmy, poznania potrzeb młodych ludzi oraz ich weryfikacji przez pracodawców. Dni Kariery® to nie tylko niesamowita okazja do pozyskania idealnego pracownika, ale również wykreowania swojego wizerunku wśród studentów i absolwentów.

AIESEC organizuje targi od 1992 r., co sprawia, że jest najbardziej doświadczona na rynku. Atutem organizacji jest jej obecność na największych uczelniach w Polsce. Organizator dba o każdego wystawcę oddając do jego dyspozycji dedykowanego opiekuna, który pomaga firmie przez cały dzień targowy.

Najbliższa, wiosenna edycja odbędzie się 3 marca 2020 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich, Pawilon nr 3 w Poznaniu. Ponadto organizowane są targi w 8 innych miastach w Polsce.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie dnikariery.pl i w załączonym Zaproszeniu do współpracy.

Do 16 lutego 2020 roku istnieje możliwość zgłaszania swojej firmy na nasze wydarzenie jako wystawca.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniach Kariery.

Zaproszenie do współpracy Dni Kariery® wiosna