Uprzejmie zapraszamy do udziału w misji gospodarczej do Królestwa Arabii Saudyjskiej w dniach 10-13 czerwca 2023 r. towarzyszącej konsultacjom politycznym przedstawicieli Ministerstw Spraw Zagranicznych Polski i KAS.

Wizyta polskich przedsiębiorców w Rijadzie organizowana jest wspólnie przez Krajową Izbę Gospodarczą i Polską Agencją Inwestycji i Handlu we współpracy z Ambasadą RP w Rijadzie i Zagranicznym Biurem Handlowym w Rijadzie.

KIG i PAIH wspólnie z saudyjskimi partnerami rozpoczęły już prace nad przygotowaniem programu merytorycznego misji, a ZBH w Rijadzie będzie wspierać Państwa w indywidualnych kontaktach biznesowych.

Głównym punktem programu misji jest planowane na 11 czerwca br. forum gospodarcze w Rijadzie oraz spotkania B2B z saudyjskimi przedsiębiorcami i instytucjami otoczenia biznesu, którego gospodarzem jest Federacja Izb Saudyjskich – partner Krajowej Izby Gospodarczej w Arabii Saudyjskiej.

KIG zapewnia także dodatkowo Państwu kompleksową obsługę organizacyjną związaną z wizytą w Rijadzie w ramach misji gospodarczej: w tym rezerwacją przelotu Warszawa – Rijad – Warszawa, transport lokalny, opiekę organizacyjną na miejscu oraz rezerwację hotelu, ubezpieczenie, wizy, a także wsparcie organizacyjne w rozmowach B2B przy udziale saudyjskich partnerów.

Uczestnicy misji pokrywają wymienione koszty obsługi organizacyjno-logistycznej udziału w misji, ale istnieje także możliwość zapewnienia logistyki w indywidualnym zakresie.

Z uwagi na krótki czas, jaki nas dzieli od przygotowywanej wizyty, prosimy firmy zainteresowane udziałem w misji z zapewnieniem obsługi organizacyjnej o przesłanie informacji na kontakt:

mnowakowska@kig.pl, asalamonczyk@kig.pl:

• dane kontaktowe Państwa przedsiębiorstwa (nazwa, adres, www)
• dane osoby kontaktowej – uczestnika misji (imię i nazwisko, stanowisko, tel i mail),
• krótki opis profilu firmy oraz oferty na rynek saudyjski (1 strona w j. angielskim)

Prosimy o rejestrację na formularzu: https://formularze.kig.pl/pl/2023-06-kas-add/

Jeśli maja Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy także o kontakt telefoniczny:
Maria Nowakowska: 506118375,
Agnieszka Salamończyk : 516178476

Wszystkim zainteresowanym przekażemy następnie dalsze szczegóły organizacyjne i kosztowe po spotkaniu przygotowawczym, które planowane jest w dniu 15 maja 2023.

Kontakt:

Maria Nowakowska
mnowakowska@kig.pl
+48 22 630 97 83

Agnieszka Salamończyk
asalamonczyk@kig.pl

+48 22 630 97 73