W nawiązaniu do zainteresowania Państwa rynkiem saudyjskim, uprzejmie informujemy, że misja gospodarcza do Królestwa Arabii Saudyjskiej odbędzie się w dniach 4-7 czerwca 2024 r.

Wizyta polskich przedsiębiorców w Rijadzie organizowana jest przez Krajową Izbę Gospodarczą we współpracy z Ambasadą RP w Rijadzie i Federacją Izb Saudyjskich, naszym partnerem instytucjonalnym w KAS.

KIG zapewnia uczestnikom kompleksową obsługę organizacyjną związaną z wizytą w Rijadzie w ramach misji gospodarczej: w tym rezerwację pierwszym bezpośrednim rejsem PLL LOT Warszawa – Rijad – Warszawa, transport lokalny, opiekę organizacyjną na miejscu oraz rezerwację hotelu, ubezpieczenie, wizy, a także wsparcie organizacyjne w rozmowach B2B przy udziale saudyjskich partnerów.

Uczestnicy misji pokrywają wymienione koszty obsługi organizacyjno-logistycznej udziału w misji.

Planowany wylot z Warszawy w dniu 4 czerwca br. LO 125 G o godz. 15.20, przylot do Rijadu 21.50.Powrót z Rijadu 7 czerwca LO 126 G o godz. 01.25, na miejscu w Warszawie o godz. 06.10

RAMOWY PROGRAM MISJI:
4 czerwca wtorek
wylot z Warszawy do Rijadu, przejazd do hotelu i zakwaterowanie uczestników.

5 czerwca środa
10.00 – 13.00 polsko-saudyjskie Forum Biznesu w siedzibie Federacji Izb Saudyjskich oraz rozmowy bilateralne wg odrębnego harmonogramu.Spotkanie networkingowo-recepcyjne.

6 czerwca czwartek
Kontynuacja rozmów indywidualnych firm polskich z potencjalnymi saudyjskimi partnerami, wizyty w saudyjskich instytucjach (SABIC) i organizacjach otoczenia biznesu, wizyta na targach Saudi Plastics&Petrochem.
19ta edycja Saudi Plastics&Petrochem to bardzo ważne wydarzenie targowe w Królestwie Arabii Saudyjskiej, aspirujące do zaprezentowania najnowszych rozwiązań innowacyjnych, wysokich technologii, umożliwiających zrównoważony rozwój w sektorach tworzyw sztucznych i petrochemicznym. Podczas targów można będzie nawiązać kontakty z przedstawicielami saudyjskiego i zagranicznego biznesu.
Po północy wylot z Rijadu, przylot do Warszawy rano.

Z uwagi na krótki czas, jaki nas dzieli od przygotowywanej wizyty, prosimy firmy zainteresowane udziałem w misji o pilny kontakt mejlowy lub telefoniczny.

Z poważaniem,

Agnieszka Salamończyk,
Z-ca Dyrektora, Biuro Współpracy z Zagranicą,
+48 22 630 97 73
asalamonczyk@kig.pl

Maria Nowakowska,
Główny Specjalista, Biuro Współpracy z Zagranicą,
+48 22 630 97 83
mnowakowska@kig.pl