VII Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”
Jedyny w Polsce festiwal poświęcony filmom promocyjnym i reklamowym z zakresu Agendy 2030, Corporate Social Responsibility (CSR) i zrównoważonego rozwoju − VII Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” odbędzie się w dniach 25-30 września 2022 roku w Poznaniu (formuła hybrydowa,  finał w Kinie Rialto).

Tytuł Festiwalu bezpośrednio nawiązuje do Agendy ONZ i zawartych w niej 17 Globalnych Celów (Sustainable Development Goals – SDGs). Festiwal ma charakter konkursu na najbardziej wartościowe krótkie filmy (do 5 minut) reklamowe i promocyjne przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych i samorządów mówiących o społecznej odpowiedzialności w ich strukturach. Ze względu na społeczną wagę tematu udział w festiwalu jest bezpłatny zarówno dla twórców, podmiotów uczestniczących w konkursie, jak i widzów. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 31 sierpnia 2022 r., natomiast 5 września ogłoszona zostanie lista zakwalifikowanych filmów oraz szczegółowy program imprezy.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszenia filmu znajdującą się na stronie Festiwalu: www.17celow.pl.

Organizatorzy wręczą Złote, Srebrne i Brązowe Tarcze podczas uroczystej Gali Finałowej w Kinie Rialto w Poznaniu.
Podczas wspomnianej Gali swoje rozstrzygnięcie będzie miał również finał innego filmowego konkursu: “Żar leje się z nieba” w ramach projektu „Hydrozagadka – jak wygrać́ z suszą?”, który jest realizowany przez wieloletniego partnera Festiwalu – krakowską Fundację Aeris Futuro.

Więcej informacji:
www.17celow.pl,
www.aerisfuturo.pl/projekt/hydrozagadka-jak-wygrac-z-susza/

Więcej informacji:

Festiwal Filmów Odpowiedzialnych:
Joanna Skałuba
607 772 789

j.skaluba@ressevera.pl
Hydrozagadka – jak wygrać z suszą

Agnieszka Piątek
519 647 237
apiatek@aerisfuturo.pl