Najnowsza oferta przemysłu meblarskiego i propozycje największych producentów w branży już 25.09.2015 podczas kolejnej edycji targów branżowych METALMEX 2015 TRENDY I INNOWACJE

Już po raz szósty firma Metalmex zaprasza na ogólnopolskie targi branżowe METALMEX  2015 TRENDY I INNOWACJE. Podczas targów zaprezentowana zostanie najnowsza oferta przemysłu meblarskiego, swe propozycje pokażą najwięksi producenci w branży. Aktualne trendy, czołowi dostawcy, renomowane marki i najciekawsze rozwiązania techniki oraz technologii dedykowane firmom zajmującym się obróbką drewna, produkcją mebli i aranżacjami wnętrz.

Targi to nie tylko pokaz nowości i prezentacja kompleksowej oferty uczestniczących w nich firm, ale również liczne imprezy towarzyszące.  W tym roku targowy dzień uatrakcyjnią:  Gala Boksu Arena Metalmex II,  tym razem wzbogacona o boks tajski, pokazy sztuk walki….i wystawy pod patronatem V.A. Gallery Poland w trakcie który zaprezentowane zostaną m.in. zdjęcia wielokrotnie nagradzanego w świecie, polskiego fotografika, piewcy kobiecego piękna -Michała Pazia oraz młodych adeptów sztuki fotograficznej -Klaudyny Młynarskiej i Jakuba Styperka . Metalmex’owską Arenę designu wypełnią  – wzorem lat ubiegłych -wystawy polskich młody designerów, studentów Uniwersytetu Artystycznego, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, a także Politechniki Poznańskiej. Oczywiście nie zabraknie konkursów, akcji promocyjnych, dobrej muzyki, cateringu i miłej atmosfery.

Część artystyczną targów poprowadzi Marta Trybura, znany głos poznańskich stacji radiowych.

METALMEX  2015 TRENDY I INNOWACJE

25 wrzesień, godz. 9.00

Metalmex, ul. Wierzbowa 162

62-081 Przeźmierowo

Serdecznie zapraszamy!

trendy i innowacje
Metalmex 2015 trendy i innowacje